facebook

Уроки життя, які допоможуть рухатися далі

Ідеального моменту не існує. Якщо ви будете чекати кращого часу, то можете провести в очікуванні все життя.

Ніхто дасть вам відповідей, які зроблять вас щасливим і успішним. Свої відповіді вам варто шукати самостійно. Вони приходять з досвідом і в процесі самоаналізу. Припиніть слухати тих, хто вселяє вам, чого саме ви повинні хотіти, слухайте себе. Як тільки ви перелаштуєтеся, зможете почути те, що вам необхідно. Якщо у вашому житті запанував хаос, а внутрішній голос кричить «з мене досить!», це і є той поворотний момент, слідом за яким ви здатні впустити в своє життя щастя та успіх.

Речі, які ми робимо правильно, не завжди є тим, що ми повинні робити. Краще йти повільно, але у правильному напрямку, ніж бігти стрімголов, але у зворотний бік. Запитайте себе: «чи дозволяє мені те, чим я зараз займаюся, наблизитися до моєї цілі?» Робити те, що потрібно в цей момент, набагато важливіше, ніж робити щось ідеально. Вкладати душу і серце в те, чим вам взагалі не варто займатися, – марна трата часу і сил.

Ті, хто найбільше турбуються про думку оточуючих, – найбільш нещасні. Чесно кажучи, вам не потрібно нічого і нікому доводити. Ви не зобов’язані бути таким, як від вас очікують. Їх думка може бути для вас чимось, що ви усвідомлюєте. Не дозволяйте чужим думкам вас обмежувати.

Ваше оточення може зробити вас краще… або зламати. Оточуйте себе людьми, які будуть мотивувати вас ставати краще.

Відвертість і прямолінійність – не найкращі помічники, щоб стати душею будь-якої компанії. Однак допоможуть знайти вірних друзів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ідеального моменту не існує. Якщо ви будете чекати ідеального моменту для того, щоб поділитися з кимось вашою історією або ідеями, проявити таланти, ви можете провести в очікуванні все життя.

Комфорт – безжалісний кат вашої мрії. Ви можете або набратися сміливості і зробити те, що хочете, або так і залишитися в зоні комфорту. Всидіти на двох стільцях не вдасться.

Якщо нічого не змінювати, нічого ніколи не зміниться. Ви не зрушите з мертвої точки до тих пір, поки ви не визначитеся, куди вам потрібно йти. Щоб у вашому житті з’явилося нове, ви не можете робити все те ж саме, що і завжди. Отримати те, чого у вас ніколи не було, можна тільки зробивши те, чого ще ніколи не робили.

Кожен з нас робить вибір. У кінцевому підсумку цей вибір формує нас та наше життя. Вибір – це те, що розділяє ваше минуле і ваше майбутнє. Життя формують не обставини, з якими ви зіткнулися в той чи інший момент, його формують ваші рішення. Просто не дозволяйте страху визначати майбутнє за вас.

Єдиний ефективний спосіб отримати те, що ви хочете – це діяти. Все зводиться до того, що вам завжди буде необхідно робити конкретні дії. Цього не уникнути. Ваші мрії стають реальністю лише тоді, коли ви самі намагаєтеся цього домогтися. Саме тому за мрії варто боротися. Вони варті того, щоб самовіддано працювати.

Переможці не запитують дозвіл перемагати. Вони приймають рішення здобути перемогу. Пообіцяйте собі домогтися чогось неймовірного. Зробіть все для того, щоб стримати цю обіцянку. Для того, щоб досягти успіху, ви повинні бути готові до всього: планувати, передбачати і працювати для своєї мети щодня. Досягнення успіху – це зовсім не якийсь секрет. Успіх – це певний шлях і спосіб життя.

Якби за досягнення не доводилося платити, вони б не цінувалися так високо. Будьте готові заплатити потрібну ціну. Набагато краще втомитися від роботи, яку ви робите з певною метою, ніж втомитися від байдикування. Прикладіть необхідні зусилля і живіть життям, про яке ви мріяли.

Труднощі – необхідна складова будь-якої історії успіху. Чим більше нагорода, тим більші і вимоги, що пред’являються до вас життям. Тільки ті люди не переживають випробувань, які нічого не роблять. У всього є своя ціна.

Ми забагато турбуємося за дрібниці. Позбавтеся від звички думати про погане 24 години на добу. Сфокусуйтеся на тому, що приносить вам радість. На тому, що ви любите, на ваших цілях. Думайте про те, що у вашому житті вже є багато хорошого. Вражаючі результати і успіх приходять до людини тоді, коли вона намагається сфокусувати свою увагу на конкретних можливостях, а не на всяких дрібних негараздах. Вам не уникнути невдач. Більше того, вони вам необхідні. Невдача – це ваш друг, а не ворог. Невдача зовсім не означає, що ви програли. У вас з’явилася можливість винести певний урок для себе. Невдача – це тимчасова, необхідна затримка на вашому шляху, а не кінець світу.

Часто ми отримуємо не зовсім те, що планували. Насправді ви отримуєте те, що вам необхідно. Найпрекрасніші речі в цьому житті можуть прийти до вас не зовсім в тому вигляді, в якому ви очікували. Не забувайте про це.

Сьогодні ви саме там, де і повинні бути. Вам знову потрібно почати все з нуля? Не впадайте у відчай. Все це досвід. Кожен досвід – це крок, який наближає нас до справжнього успіху.

Ви не можете змінити своє минуле, але хвилюючись про майбутнє, ви можете зруйнувати своє справжнє. Сфокусуйтеся на тому, що для вас важливо. Ваше майбутнє буде саме таким, яким воно і повинно бути. Живіть сьогоденням.

Коли ви витрачаєте час на роздуми про те, як усе має бути, ви просто використовуєте свою уяву, щоб притягнути в життя все те, що вам не потрібно. Правильна думка.

Думаючи про щось негативне, ви не принесете позитиву у своє життя. Оптимізм – одна з найбільш недооцінених рис усіх успішних людей. Ваші думки прямим чином позначаються на житті та його якостях. Життя не стоїть на місці, все змінюється. Дуже часто ці зміни непередбачувані. Справа в тому, що і ви теж можете змінюватися.

На ваше життя впливають обставини, які знаходяться поза вашого контролю? Зробіть глибокий вдих. Сфокусуйтеся на найціннішому. Будьте досить хоробрі для того, щоб змінити те, що потрібно змінити. Будьте досить сильні для того, щоб подолати все, що потрібно подолати. Не втрачайте віри у те, що все вийде саме так, як і повинно вийти.

Часом життя стає непростим випробуванням. Багато речей ви просто не можете контролювати. Тому навчіться відпускати. Зберігайте позитивний настрій. Сфокусуйтеся на тих важливих кроках, які ви здатні здійснити вже сьогодні. Зробіть ці кроки! Не шкодуйте ні про що. Не озирайтеся назад.

Ніхто з нас не знає, що чекає нас там, за горизонтом. Саме це і робить нашу подорож такою захоплюючою. Не витрачайте час даремно!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Уроки життя, які допоможуть рухатися далі