facebook

Поради від лікарів, як боротися з тиском без таблеток

Знижений або підвищений тиск завжди приносить незручність людям. Але і крім того, тиск сигналізує про проблеми з серцево-судинною системою. Розповідаємо, що допомагає з цим боротися без таблеток.

Лікарі стверджують – найкраще за все з тиском допомагає боротися профілактика серцево-судинних захворювань, а також здоровий спосіб життя і правильне харчування.

Саме ця формула є найбільш виграшною – було проведено кілька експериментів за участю 129 осіб у віці від 40 до 80 років, які страждають від ожиріння та артеріальної гіпертензії, половина з яких приймала ліки від підвищеного тиску.

Добровольці були розділені на три групи. У першій групі учасники мали змінити в кращу сторону не тільки свій раціон харчування, але і фізичну активність. Ці волонтери, зокрема, скоротили споживання червоного м’яса, солі та вуглеводів, а також почали вживати більше овочів, фруктів і нежирних молочних продуктів, а також стали регулярно виконувати фізичні вправи.

У другій групі зміни торкнулися тільки раціону. В третій учасники продовжували вести звичний спосіб життя. Ліки в період експерименту учасниками не приймалися.

Результат цих дослідів виявився наступним. У групі, де люди скорегували своє харчування і обсяг фізичної активності, через 16 тижнів було зафіксовано не тільки успішне схуднення, але і зниження тиску в середньому на 10-16 пунктів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У другій групі добровольці теж добилися позитивних зрушень, але далеко не настільки значних, а в третій групі змін не відбулося

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Поради від лікарів, як боротися з тиском без таблеток