facebook

Комп’ютерні ігри: залежність і лікування

Ігрова залежність від комп’ютерних ігор на сьогодні стоїть в одному ряду з наркоманією та алкоголізмом.

Нові технології впроваджуються в наше життя зі швидкістю світла, і ніхто не в силах зупинити цей процес. На жаль, крім користі вони приносять значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, але і людській психіці.

Ігрова залежність від комп’ютерних ігор на сьогодні стоїть в одному ряду з наркоманією та алкоголізмом. І з кожним днем проблема лише поглиблюється, набуваючи все більші масштаби.

Важливо знати, що найчастіше ця залежність формується у людей із заниженою самооцінкою і у тих, хто не здатні самостійно в реальному світі вибудовувати відносини з людьми і адаптуватися в колективі.

Людина, що має подібні проблеми шукає розраду у віртуальній реальності, де вона легко зможе дати відсіч ворогові і піде від життєвих труднощів світу, який її не розумів.

Лікування ігрової залежності від комп’ютерних ігор

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Приступати до лікування потрібно поступово і м’яко. Радикальними заходами і заборонами проблему не вирішити! Лікування залежності від комп’ютерних ігор потрібно починати плавно і непомітно. Якщо пацієнт помітить проникнення в його затишний, закритий від сторонніх очей світ, наслідки можуть бути плачевними.

Ми підготували покрокову інструкцію позбавлення від залежності від комп’ютерних ігор у дорослих і дітей:

  1. Перше і, мабуть, головне, що слід зробити – звернутися до психотерапевта. Проходити психотерапію доведеться всією родиною. Сімейна психотерапія допоможе ігроману легше перенести реабілітацію, а людям, які його оточують, з розумінням ставитися до даного процесу. Вам буде необхідно з’ясувати ряд причин, що підштовхнули людину сховатися у віртуальності і постаратися їх викорінити.
  2. Наступним кроком буде налагодження стосунків у сім’ї і скорочення стресів.
  3. Підтримайте хворого, зараз йому як ніколи потрібна підтримка і розуміння. Необхідно зрозуміти, що він, як дитина навчається знову вибудовувати правильні відносини зі світом і управляти своїм часом поза ігор. Допоможіть йому регулювати настрій і правильно виражати емоції.
  4. Як позбутися залежності від комп’ютерних ігор – не критикувати дитину чи дорослого, що проводить час біля комп’ютера в процесі лікування, відразу проблему не вирішити, адже навіть наркоману дозу знижують поступово, пам’ятайте це.

Зрозуміло, що позбутися цієї залежності буде не просто, і всім оточуючим хворого знадобиться багато сил, нервів і часу. Однак якщо ви допоможете ігроману зрозуміти, що реальність краща віртуального світу і тут ви готові прийняти його таким, який він є, повірте, він обов’язково вирине з свого маленького світу і нагородить вас своєю любов’ю і турботою, яка так довго була прихована від сторонніх очей.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Комп’ютерні ігри: залежність і лікування