facebook

Скасування загального тарифу з 1 травня: кожному українцю вирахували “свою” ціну за газ

Скасування загального тарифу з 1 травня: кожному українцю вирахували “свою” ціну за газ
До цього нововведення ціна на газ була однією для всіх

З 1 травня в кожній області України буде діяти різна ціна на газ для населення. Таке рішення для АТ “Укртрансгаз” прийняла НКРЕКП, повідомляє прес-служба ГМ “Асоціації газового ринку України” (“АГРУ”).

 

Як відомо, до цього нововведення ціна на газ була однією для споживачів у всіх регіонах країни.

“Тому що для всіх областей діяв однаковий загальний тариф на доставку газу, що складається з тарифу на транспортування для “Укртрансгазу” і тарифу на розподіл для операторів ГРМ”, – пояснили в “АГРУ”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто уточнити, що різна вартість газу для регіонів обумовлена рішенням НКРЕКП ввести для дочірньої компанії “Нафтогаз України” (АТ “Укртрансгаз”) тариф на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності.

“Він передбачає, що споживачі газу платитимуть за послуги з транспортування газу по газотранспортній системі фіксовану ставку в розмірі 157,19 грн. за тис куб. м (без ПДВ). Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України”, – розповіли в Асоціації.
Також у прес-службі заявили, що “Укртрансгаз” вже направив постачальникам газу для населення нові угоди на транспортування газу.

Вартість природного газу в травні-2019

Вартість природного газу в червні-2019

Нагадаємо, що новий закон про комунальні послуги, який почав діяти з 1 травня, дає можливість не сплачувати за комунальні послуги, якщо у громадян є скарги на постачальника або якість.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Скасування загального тарифу з 1 травня: кожному українцю вирахували “свою” ціну за газ