facebook

Закон про імпічмент та “нульова декларація”: які ноу-хау готує президент Зеленський

Закон про імпічмент та “нульова декларація”: які ноу-хау готує президент Зеленський
Українцям розкрили плани слуги народу

Днями політичний консультант новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про загрози, які можуть завадити слузі народу виконати дані українцям обіцянки.

Однією з таких загроз він вважає закон, який мав обмежити повноваження президента, передає КРАПКА.

Чи виконає новий президент заплановане, покаже час. Однак українцям не варто забувати про топ-обіцянок Володимира Зеленського, які слуга народу планує втілити у життя на посту глави держави.

Вихід із бізнесу
Володимир Зеленський казав, що має намір повністю вийти зі структур “Кварталу-95” до осінніх парламентських виборів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я виходжу з бізнесу – я виходжу зі студії Квартал-95. Я не буду виходити п’ять років, як хтось з якоїсь фабрики. Тобто я перестаю бути комусь партнером”, – сказав він і зазначив, що передає повноваження.

Закон про імпічмент і зняття недоторканності з депутатів та суддів.
“Іду на п’ять років і пропоную один з перших законів – закон про імпічмент. Також подам законопроекти “Про зняття недоторканності з президента України, народних депутатів і суддів”, “Про імпічмент президента України”, “Про відкликання народного депутата України”, – казав новообраний президент у ефірі “Право на владу”.
Законопроекти про народовладдя.
“Мій перший законопроект – “Про народовладдя”. У ньому ми разом закріпимо механізм, за яким тільки народ України буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії. В сучасній Україні це повинно відбуватись із максимальним використанням новітніх технологій”, – ідеться в документі.

Новий Виборчий кодекс.
У команді Зеленського заявили, що вимагатимуть запровадження нового Виборчого кодексу оскільки добре розуміють, що нинішньому складові Ради це невигідно.

Перезапуск реформи судів і силових структур, а також антикорупційної інфраструктури.
Пріоритетом для команди Зеленського буде боротьба з корупцією, “наведення порядку в судовій системі”, реформа СБУ та створення Служби фінансових розслідувань, яка візьме на себе частину функцій СБУ та Нацполіції.

Запровадження одноразової “нульової декларації” для бізнесу.
“Усі роки влада штучно створювала ситуацію, за якої чесно вести бізнес в Україні для підприємця було практично неможливо. Тому ми запровадимо одноразову “нульову декларацію” для бізнесу. Кожен бізнесмен за 5% зможе задекларувати та легалізувати свої доходи. Отримані кошти підуть на зменшення тарифного навантаження для малозабезпечених. Пройшовши “економічне чистилище”, кожен отримає шанс у подальшому чесно вести бізнес у країні”, – ідеться в передвиборчій програмі Зеленського.
Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський вважає, що Верховна рада навмисно затягує його інавгурацію.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Закон про імпічмент та “нульова декларація”: які ноу-хау готує президент Зеленський