facebook

ПІДГОТОВКА ДО МАСШТАБНОГО ПОГРАБУВАННЯ УКРАЇНИ: ДЕПУТАТ ПОЯСНИВ ІДЕЮ КОЛОМОЙСЬКОГО ПРО ДЕФОЛТ

Олігарх Ігор Коломойський виступив за оголошення Україною дефолту з метою дешево скупити державні активи і землю в Україні.

Про це народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Володимир Ар’єв написав на своїй сторінці у Facebook.

“Ігор Валерійович – за дефолт! Те, що це може бути 70-80 гривень за долар, цей побічний, так би мовити, ефект він скромно обійшов увагою”, – повідомив депутат.

Також він висловив припущення, що Коломойському заважає Міжнародний валютний фонд.

“Коломойський хоче повернути або урвати собі щось від націоналізованого ПриватБанку. Це неодмінно призведе до проблем з МВФ, від якого ми залежимо, особливо в період пікових виплат за позиками урядів Тимошенко й Азарова (і це розуміють навіть у Зеленського). Але МВФ Коломойському дуже заважає”, – зазначив депутат.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ар’єв окремо додав, що якщо буде оголошено дефолт, то Коломойський зможе скористатися такою ситуацією у своїх інтересах, скуповуючи держмайно і землю.

“В умовах пост-дефолту вся країна стає дешевшою: легко і дешево буде купувати державне майно, а головне – землю… Шкода, що у Верховній Раді не набралися сміливості скасувати мораторій на продаж землі вчасно, коли ціни були на піку”, – написав Ар’єв.

Він зауважив, що тепер все залежить від уряду і Нацбанку – чи готові вони стати співучасниками чергового пограбування України?.

“Цей уряд, очевидно, ні. Тому і поспішають із парламентськими виборами”, – підсумував Ар’єв.

 

У вівторок, 21 травня, на сайті президента України Володимира Зеленського з’явився указ про проведення дострокових виборів у Верховну Раду України 21 липня. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій на прохання президента Зеленського скликав позачергове засідання на 22 травня. У Раді мали винести питання про скасування мажоритарної системи і зниження прохідного бар’єру до 3% на виборах народних депутатів.

20 травня президент України Володимир Зеленський під час свого звернення до народу у парламенті заявив, що розпускає Верховну Раду VIII скликання.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

ПІДГОТОВКА ДО МАСШТАБНОГО ПОГРАБУВАННЯ УКРАЇНИ: ДЕПУТАТ ПОЯСНИВ ІДЕЮ КОЛОМОЙСЬКОГО ПРО ДЕФОЛТ