facebook

“Путін був би в шоці!” Жителі Криму раптово назвали Росію окупантом

Жителі анексованого Криму забили на сполох через можливе закриття пляжу “Товстун” у Севастополі. Розлючені люди не стримують емоцій і вже відкрито називають Росію окупантом.

Скріншоти з обуреними коментарями на своїй сторінці в Twitter навів блогер під ніком “Кримський бандерівець”. За словами кримчан, такого беззаконня не було “навіть при Україні”.

“Коли вони нажеруться? А ніколи… Поводяться, як окупанти”, “Ось вам і каміння з неба. Що ще потрібно зробити, щоб севастопольці вийшли з трансу, прочухалися і зрозуміли, що їх десь… І далі продовжують глумитися!”, “Судячи з загострення пристрастей – проводили б референдум зараз, його результати могли би збентежити Путіна. Стало модним проклинати українські часи – але навіть тоді не було такого беззаконня!” – пишуть кримчани на місцевому форумі.

Деякі громадяни розмірковують, що окупанти скоро море заберуть, така ж доля чекає і дитячі табори, які “відіжмуть” під котеджі й апартаменти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в анексованому Севастополі місцеві жителі розгнівані діями окупантів, які часто перекривають рух у центрі міста, що створює жахливі пробки. А в Керчі поскаржилися, що при українській владі місто було набагато чистіше, тоді як захоплення Росією перетворило півострів на смітник.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Путін був би в шоці!” Жителі Криму раптово назвали Росію окупантом