facebook

Путін атакує Україну: авіація, ядерна зброя і ракетні війська вже напоготові

Помічник керівника Офісу Президента України Іван Апаршин розкрив сценарії розвитку збройної агресії РФ проти України

Найнебезпечнішим фахівці назвали варіант повномасштабного застосування військової сили з боку Росії, пише Апостроф.

Реалізовуватися цей сценарій буде в найкоротші терміни, щоб мінімізувати опір. Для знищення важливих військових і економічних цілей можуть бути використані авіаційні удари.

Експерти відзначають, що в даний момент кількість літаків тактичної авіації в прикордонних з Україною районах досягло п’ятисот одиниць, а військових вертольотів – понад триста.

“Я переконаний на сто відсотків, що перший етап – це проведення повномасштабної повітряної операції. Там бере участь не тільки авіація. Там беруть участь і ракетні війська, і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби. Вони від цього не відмовилися. Ми до цього повинні готуватися і говорити про це абсолютно відкрито “, – сказав помічник керівника Офісу президента України Іван Апаршин.
Другим етапом повномасштабного вторгнення може стати сухопутна операція. За даними розвідки, в 2018 році Росія зосередила на українсько-російському кордоні, а також на окупованих територіях понад вісімдесят тисяч військовослужбовців, а з 2016 року в Південному військовому окрузі Росії були створені три нові мотострілецькі дивізії.

“Вони сьогодні відмовляються від бригадної системи управління і переходять на дивізійну систему. Вони відмовилися від оперативних командувань і перейшли на військові округи знову. У них створені два оперативно-стратегічних напрямки. Все це говорить про те, що це угруповання військ готується до війни”, – додав Апаршин.

Не виключено, що РФ буде використовувати нестратегічні, тобто менш потужні ядерні боєзаряди. Так, на даний момент в окупованому Криму знаходяться п’ять кораблів, шість підводних човнів і 12 бомбардувальників, здатних нести ракети з ядерних боєзарядів.
У розвідці впевнені, що Росія може здійснити три тисячі пусків високоточних ракет.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін робить все, щоб розвалити свою імперію. Найпростіший варіант завершення конфлікту між Україною і Росією на Донбасі – це почекати, коли так звані республіки самі кануть в лету. Про це повідомив російський журналіст Аркадій Бабченко під час ефіру програми «Рандеву з Яніною Соколовою».
«Ситуацію слід поки залишити, як вона є, і чекати, поки Мордор не розвалиться. Коли там почнеться новий 91-й рік, їм буде не до цього. «ДНР» і «ЛНР» перестануть існувати до обіду », – пояснив він.

При цьому Бабченко заявляє, що подібне дуже реально, Адже Володимир Путін своїми діями наближає подібний результат. Третій розвал імперії незворотній, так як президент Росії рухається тільки в одну сторону.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Путін атакує Україну: авіація, ядерна зброя і ракетні війська вже напоготові