facebook

Бій Усика з Такамом остаточно зірвано: українцю знайшли нового суперника

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик найближчим часом отримає нового суперника для дебюту в суперважкому дивізіоні

Напередодні було оголошено, що перший поєдинок у новій для себе ваговій категорії український боксер проведе 12 жовтня на Wintrust Arena в Чикаго, США.

Передбачалося, що суперником Олександра Усика в дебютному бою в хевівейті має стати Карлос Такам, але той підписав контракт з новим промоутером, чим поставив поєдинок під загрозу.

Як повідомляє авторитетний інсайдер The Athletic Майк Коппінджер, команда українця вже підшукала йому нових потенційних опонентів після зриву бою з камерунцем.

За інформацією журналіста, найбільш вірогідним кандидатом на поєдинок з Олександром Усиком є ​​непереможений нідерландський боксер Тайрон Спонг.

Також у якості можливого суперника розглядається американець Брайант Дженнінгс.
При цьому, як повідомляє Коппінджер із посиланням на промоутера Олександра Усика Едді Хірна, команда українця вже остаточно визначилася з майбутнім опонентом і його ім’я має бути офіційно озвучене в п’ятницю, 30 серпня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що з організацією його дебютного бою в суперважкому дивізіоні виникли проблеми.
«Наразі все-таки переговори ведуться з Такамом. Ніякої відмови від нього не було. З’явилася інформація, що він підписав контракт із новою промоутерською компанією і виникли якісь проблеми.

Я про це не думаю. Моє завдання – працювати. Однозначно, бій буде 12 жовтня в Чикаго. А хто це буде, це вже друге питання. Такам – значить, Такам. Хтось інший – значить, хтось інший. Але! Буде, напевно, Такам», – повідомив Усик.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Бій Усика з Такамом остаточно зірвано: українцю знайшли нового суперника