facebook

“Демарш проти більшості”: Порошенко і компанія демонстративно покинули Раду. За ними і “Голос”

Народні депутати з фракції партії «Європейська солідарність» (ЄС) залишили сесійну залу Верховної Ради до закінчення засідання.

Повідомляється, що керівництво парламенту ставило на голосування пропозиції доручити профільним комітетам розглянути ряд законопроектів і за скорочення процедури внесення альтернативних законопроектів.

Такі рішення більшість приймала на підставі листа президента України, в якому глава держави просить невідкладно розглянути відповідні проекти законів.

Представники ЄС протестували проти таких голосувань, відзначаючи, що цих питань не було в порядку денному на четвер.

Після того, як від президії реакції не послідувало, нардепи з порошенківської партії покинули сесійну залу.

«При такому гвалтуванні закону України і Конституції України, і наші численні звернення до правлячої більшості все-таки зробити це за регламентом… Але відбувається щось незрозуміле, тому фракція політичної партії «Європейська солідарність» прийняла рішення не бути присутнім при такому гвалтуванні законодавства», – сказав співголова фракції Артур Герасимов журналістам в кулуарах парламенту в ніч на п’ятницю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пізніше до “Євросолідарності” приєдналися і нардепи від партії “Голос”.

Лідер “Голосу” Вакарчук сказав, що його турбує те, що створюється враження, ніби у Верховній Раді всі кадрові рішення приймаються в якомусь окремому кабінеті, і деякі народні депутати голосують самі не знають за кого.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Демарш проти більшості”: Порошенко і компанія демонстративно покинули Раду. За ними і “Голос”