facebook

Газ для населення з квітня подешевшав на 28%: деталі

Нафтогаз України розрахував нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів по ПСО, яка діятиме у вересні, і одночасно прогнозує зростання цін із завершенням теплої пори року.

Про це повідомляє пресслужба НАК на своєму сайті.

Тож ціну газу, за якою Нафтогаз продає його у вересні газзбутам і постачає споживачам по ПСО, визначено на рівні 4493,64 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортних витрат).
Загалом з квітня цього року ціна, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів, знизилася майже на 28%, повідомили в компанії.
У той же час у Нафтогазі попередили, що із завершенням теплої пори року очікується підвищення попиту на газ і стає можливим зростання цін на нього – як на європейському ринку, так і в Україні.
В компанії заявили, що для захисту споживачів по ПСО від сезонного коливання цін, Нафтогаз пропонує м скористатися пропозицією Газовий запас і придбати газ на всю зиму за фіксованими літніми цінами.
І нагадали: щоб скористатися цією пропозицією, потрібно звернутися до постачальника газу, підписати додаткову угоду і оплатити необхідні обсяги газу до 25 вересня.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Газ для населення з квітня подешевшав на 28%: деталі