facebook

Є чоловічі імена, які приносять невдачу, а є, навпаки, ті, які роблять їх власників щасливими і неймовірно успішними

Не забувайте про те, що ім’я – як назва для корабля. Як назвеш хлопчика, таким і буде його життя. Наші предки вірили, що імена мають особливу магію, яка дарує людині сили, удачу і захист.

Є чоловічі імена, які приносять невдачу, а є, навпаки, ті, які роблять їх власників щасливими і неймовірно успішними. Не завжди такі потужні в енергетичному плані імена можуть бути оберегами.

Як використовувати ім’я в якості оберега?

Порада перша: уникайте кличок і прізвиськ. Прізвиська дуже негативно впливають на загальну енергетику чоловіків, причому не має значення значення прізвиська. З іншого боку, якщо вас називають іншим ім’ям або на прізвисько тільки вдома і в колі найближчих людей, то в такому випадку все буде добре.

Друге ім’я захистить вас від проблем у спілкуванням з близькими людьми. У вашому домі завжди пануватиме взаєморозуміння і гармонія. Аналогом другого імені частково може служити хресне ім’я. У християнстві воно може відрізнятися від вашого імені.

Порада друга: вибирайте ім’я для свого хлопчика значенням. Важливо звертати увагу на імена, які пов’язані з вогнем, так як вогонь – це найкращий захист від усього темного і злoго.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

10 найсильніших імен для хлопчиків

Найкращі чоловічі імена-обереги в порядку зростання захисту – це: Володимир, Сергій, Антон, Олексій, Михайло, Кирило, Валерій, Віктор, Ігор, Олександр.

Володимир

Володіючий світом. Володимир зазвичай завжди знає, як уникнути конфліктної ситуації. Саме тому він часто присікає можливу появy негативу ще на корені. Люди його поважають і цінують як чудового дипломата. Володимир входить в список 10 найбільш енергетично сильних чоловічих імен.

Сергій

Сергій означає «ясний». Ясність – це чистота і сила розуму. Це ім’я є хорошим універсальним оберегом, а також є своєрідним щасливим талісманом. Правда, у Сергія все ж можливі часті проблеми з суперниками.

Антон

Сильне ім’я, яке захищає свого власника від любовного привoрoту і від помутніння розуму. Антон – це воїн, який бореться за свою свободу і визнання, тому не завжди йому вдається захищатися, адже суть цього імені – боротьба.

Олексій

У перекладі з грецької мови означає «захисник». Захист – це завжди добре. Оберіг з даного імені виходить чудовий, але не завжди стабільний. Ця мінливість заважає Олексію бути захищеними від приcтрiту або привoроту.

Михайло

Це ім’я спірне підходить під опис ідеального захисту для хлопчика або дорослого чоловіка, так як табір фахівців розділений на дві великі частини – на тих, хто вірить, що це ім’я одне з найкращих, і на тих, хто вважає його посереднім в плані захисту. Через цю плутанину ми даємо йому лише шосте місце в нашому списку.

Кирило

Це ім’я означає «пан», що натякає на особливу енергетику. Кирило сам для себе начальник, тому прості врoки йому точно не страшні. Хочете забезпечити хлопчика захистом і силою? – назвіть його Кирилом.

Валерій

Значення схоже з Кирилом, але трактується трохи інакше. Це сильне ім’я-оберіг, бо його завжди мали найстійкіші чоловіки. Воно дарує стабільний захист майже від усіх видів енергетичного впливу.

Віктор

Переможець він і є переможець. Найвищий рівень енергетики здатний подарувати Віктору захист від усього, що виходить від людей злих і налаштованих вороже. Віддаємо бронзу цьому чудовому імені, яке і красивe, і є оберегом.

Ігор

Споконвіку Ігорів прикрашав спокій, сила і незворушність. Ці якості допомагають бачити світ в правильному світлі, абстрагуючись від усього, що може бути непотрібним. Ігоря абсолютно не турбує сама можливість бути пpoклятим. Він знає, що його це не торкнеться. Це робить Ігоря найсильнішим ім’ям-оберегом в нашому списку. Майже найсильнішим.

Олександр

Ім’я, що означає «захисник роду». Цей духовний талісман здатний забезпечувати стабільний захист не тільки самого хлопчика або чоловіка, але і всю його сім’ю. Таким чином, Олександр є найкращим ім’ям для захисту від заздрості, прoклять і всіх невидимих ​​проблем.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Є чоловічі імена, які приносять невдачу, а є, навпаки, ті, які роблять їх власників щасливими і неймовірно успішними