facebook

Скосила інфекція. На Закарпатті терміново госпіталізували 10 дітей. Від року до 10

З 3 по 11 березня до Ужгородської обласної інфекційної лікарні госпіталізували 10 дітей віком до 10 років з діагнозом менінгококова інфекція в стані середньої тяжкості.


За інформацією ДСНС, хворі діти – з сіл Коритняни та Часлівці Ужгородського району, шестеро з них – учні Коритнянської школи. Як повідомив завідувач дитячого відділення інфекційної лікарні Маріан Мальчицький, перших дітей госпіталізували на початку місяця.

«Після обстеження контактних осіб, перед вихідними і на вихідних, поступили ще дітки. “Кістяк” недужих – це школярі Коритнянської ЗОШ, але є й інші дітки, члени їхніх сімей, яких виявили вже після обстеження. Зокрема, є й одна дитина до року», – сказав він.

Місцеве видання ua.kiszo.net з посиланням на директора лікарні Михайла Поляка пише, що госпіталізували 11 дітей, трьох із яких виписали вже 12 березня. За його словами, усі діти є у задовільному стані, носієм хвороби була одна дитина.

Наразі в Коритнянах проводять комплекс протиепідемічних заходів. Як розповів «Суспільне Закарпаття» Коритнянський сільський голова Ігор Бадида, у школі проводять дезінфекцію всіх приміщень, також мають продезінфікувати дитячий садок та музичну школу.

«Усі здають аналізи, вивчають питання. Також був інфекціолог, який порадив тим, хто переживає, зробити щеплення від цієї хвороби. Це дорого, районна адміністрація обіцяла допомогти, ми також зможемо підтримати коштами», – сказав він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Менінгококова інфекція – це гостре інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Вона може уражати, як дітей, так і дорослих, особливо тих, у кого ослаблений організм.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Скосила інфекція. На Закарпатті терміново госпіталізували 10 дітей. Від року до 10