facebook

Пенсіонери, які отримують менше п’яти тис. Грн, отримають доплату до пенсії, – Зеленський

Влада очікує від НБУ, Міністерства фінансів, державних і комерційних банків – карантинну програму для кредитів для малого і середнього бізнесу.

Українці, які отримують пенсію менше 5 тис. Гривень, під час карантину, який стосується коронавируса, отримають доплату у розмірі 1 тис. Грн. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в відеозверненні, присвяченому поширенню коронавируса на території України.

“Громадяни, які отримують пенсію менше 5 тис. Гривень, повинні отримати доплату в розмірі 1 тис. Грн”, – сказав Зеленський.

Також зазначається, що найближчим часом влада очікує від НБУ, Міністерства фінансів, державних і комерційних банків – карантинну програму для кредитів для малого і середнього бізнесу, а також концепцію податкових змін.

https://youtu.be/hghykufVr0k

 

Раніше повідомлялося, що Зеленський закликає Кабінет міністрів ввести режим надзвичайної ситуації в областях, де були підтверджені випадки зараження коронавірусів і з 17 березня обмежити кількість пасажирів, які можуть одночасно знаходитися в громадському транспорті.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Пенсіонери, які отримують менше п’яти тис. Грн, отримають доплату до пенсії, – Зеленський