facebook

Ціни в Україні не вдалося втримати, борошно і крупи тепер для багатіїв

Ціни на продукти злетіли вгору, як подорожчали крупи, овочі та м’ясо.

За останній місяць в Україні стрімко подорожчали продукти харчування. У середньому, ціни збільшилися на 4,2 відсотка, але на деякі групи товарів зростання цін ще більше.

Про це повідомляє канал “Народный Ревизор”, спеціалізацією якого є розміщення скарг споживачів на неякісні харчові продукти. Однак останнім часом там також публікують інформацію про інші важливі аспекти функціонування ринку продуктів та супермаркетів, особливо у період карантину.

Найбільше в Україні подорожчали борошно та крупи. Ціни на ці товари зросли аж на 12,1 відсотка.

Не надто відстають від цього ціни на фрукти й овочі, які зросли на 12 і 7,4 відсотка відповідно. Варто додати, що подекуди спостерігається особливо значне подорожчання на окремі товари цієї групи. Так, через чутки про здатність боротися з коронавірусом значно дорожчим став імбир, ціна на який подекуди досягла позначок в 500 гривень і вище.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На 4,4 процента зросла ціна на м’ясні продукти.

Варто також зауважити, що значний вплив на ціни справді спричинив карантин. З одного боку, ажіотажний попит підняв ціни, але низка торгових мереж і уряд спробували відреагувати на це спробою втримати цінники на попередньому рівні. Також певний вплив має коливання курсу валют.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ціни в Україні не вдалося втримати, борошно і крупи тепер для багатіїв