facebook

Неймовірні перевтілення Тимошенко — як змінювалася зовнішність лідерки “Батьківщини”

Український політик, лідерка Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко привертає увагу до себе не лише політичною діяльністю, але і яскравими образами. Українці з цікавістю стежать за перевтіленнями Тимошенко, а особливо за її зачісками.

 

У 90-х роках Юлія Тимошенко постала перед українцями із темним волоссям натурального кольору. Початок ери знаменитої коси Тимошенко, яка стала трендом навіть на Заході припав на 2002 рік. Згодом Юлія Володимирівна почне експериментувати з кольором волосся і відійде від свого натурального відтінку. Вже під час Помаранчевої революції Тимошенко красувалася зі світлим волоссям.

У 2005 році Юлія Тимошенко перетворюється на платинову блондинку. З 2010 – починає демонструвати й інші зачіски крім знаменитої коси. А у 2012 потрапляє у в’язницю, де їй уже не до модних образів. Однак, у 2014 просто з інвалідної коляски Юлія Володимирівна повертається до експериментів з зачісками — вона показується з розпущеним волоссям, а також з романтичними хвилями і кучерями. Також політикиня неодноразово змінює відтінки волосся.

У 2016 році Тимошенко зачастила у Раду в образі, який охрестили “ельфом”: пряме волосся, розділене на проділ і закладене за вуха. У 2017 Юлія Володимирівна раптово молодіє та дивує білявим волоссям, багато хто порівнює її з голлівудською зіркою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Збирати довге пряме волосся білого кольору у хвіст лідерка “Батьківщини” почала у 2018 році. Більшість часу вона появлялася саме у такому вигляді, зрідка змінюючи хвіст на розпущене волосся або бублик.

З 2019 року у Тимошенко з’явилася ще одна нова зачіска — акуратна гулька: волосся, зібране в пучок. Крім того, Юлія Володимирівна час від часу тонувала волосся.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Неймовірні перевтілення Тимошенко — як змінювалася зовнішність лідерки “Батьківщини”