facebook

Колір очей і характер

Багато чого можна сказати про людину не тільки по їх слів і вчинків, але і по так званим невербальним проявам – позах, жестах, рухах, поставі, ході, виразі обличчя, переваги в одязі та зачісці. Але, крім цих проявів, є ще фізичні дані, якими займається фізіогноміка. Різна конституція тіла, форма носа, лоба, характер зморшок на обличчі – все це відображає ті чи інші якості особистості. І велику роль у цьому відіграють очі – дзеркало душі.

Багато чого можна сказати про людину не тільки по їх слів і вчинків, але і по так званим невербальним проявам – позах, жестах, рухах, поставі, ході, виразі обличчя , переваги в одязі та зачісці. Але, крім цих проявів, є ще фізичні дані, якими займається фізіогноміка. Різна конституція тіла, форма носа, лоба, характер зморшок на обличчі – все це відображає ті чи інші якості особистості. І велику роль у цьому відіграють очі – дзеркало душі. Поговоримо про те, як той чи інший колір очей впливає на наш характер. За допомогою цих знань ви можете не тільки краще розібратися в собі, а й глибше розбиратися в людях. До того ж, це зовсім не складно – колір очей завжди видно. Потрібно лише правильно визначити колір і відтінок. Є прості правила – чим більш насиченим та інтенсивніше пігментація тіла, а, отже, і колір очей – тим сильніше виражені в людині пристрасті, яскравості, сили, енергії та активності. Чим світліше колір – тим романтичніше і вразливий душа. Чим більше кольору в райдужці – тим більше цікава і творча особистість. Чим тепліше відтінок очей – тим ніжніше чоловік. І, навпаки – чим холодніше колір очей – тим більше холодний характер. Поговоримо про це докладніше.

Зелені очі.

Зеленооке люди відрізняються напористістю, витривалістю, упертістю, стабільністю, твердістю, принциповістю і цілеспрямованістю. Схильні до наполегливої ??праці, якщо намітять мета – йдуть до неї, незважаючи ні на що, вперто долаючи всі перешкоди на шляху. Хороші організатори, мають авторитет. Їм, як і всім світлоокі, не вистачає енергії і життєвих сил. Вони не дуже прагнуть до лідерства, але хочуть бути шанованими і кращими професіоналами у своїй справі. І часто їм це вдається. Реалістичні, справедливі, все ретельно зважують і вміють знайти правильний вихід із ситуації. Акуратні, строгі, коректні, не багатослівні. Таємничі й загадкові – зараз вони одні, а завтра – зовсім інші. Тонко відчувають людей, хитрі, виверткі, але можуть бути підступні. Конфліктів воліють уникати, вміло маніпулюють людьми. Бувають м’якими, чим можуть користуватися не зовсім сумлінні люди. Однак, на голову сідає їм не можна – вони горді і такого ставлення не прощають. У уподобаннях постійні, здатні на вірність. Але тільки у випадку, якщо знайдуть свій ідеал і по-справжньому закохаються. А це непросто – адже до себе і людям вони висувають високі вимоги, прагнуть до досконалості, і таких же партнерів шукають. Незважаючи на зовнішню незалежність, витриманість і строгість, вони дуже ніжні, ласкаві, ласкаві і уразливі в почуттях. За характером схожі на кішок. Зовні – неприступні і незалежні, але тільки до тих пір, поки немає довіри.

Карі, чорні очі

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Це активні, пристрасні, імпульсивні, енергійні люди. Азартні, заповзятливі, ініціативні – вони не можуть сидіти на місці. Їм весь час потрібно досягати якихось вершин. Вони владні, за вдачею – лідери. Мають гарячий темперамент, сексуальні й чуттєві. Випромінюють чарівність і тепло. Уміють подобатися. Обожнюють знаходитися в центрі уваги, багато хто з них вважають це само собою зрозумілим. Їм важливо у всьому бути першими. Але за це вони вимагають постійного схвалення, інакше навіщо прагне вперед, якщо це ніким не визнається? Відрізняються конфліктністю і запальністю. Бувають агресивні. Але найчастіше образи забувають швидко. Упевнені в собі, рішучі, безстрашні. Дотепні і товариські, легко сходяться з людьми. Влюбливі. До людей ставляться вибірково – кого люблять – тому пощастило, кого ненавидять – тому не позаздриш. Чим темніше колір очей – тим більше виражені всі ці якості.

Світло-карі, горіхові очі

Люди зі світло-карими очима мають зовсім інший характер, ніж володарі темно-карих очей. Чим світліше райдужка – тим більше нерішучості, замкнутості і сором’язливості в людині. Часто такі люди вдаються мріям, віддавши перевагу активному дії. Схильні до ліні, пасивності. Вони вразливі й ніжні, образливі і чутливі. Відрізняються працьовитістю, скромністю, поступливістю, надійністю і старанністю. Можуть мати практичний склад розуму, хоч інколи все ж літають у хмарах. Незважаючи на зовнішню сором’язливість, м’якість і податливість, в душі він досить уперті і прагнуть все одно все робити по-своєму. Якщо вони спираються тільки на себе, то можуть досягти великих успіхів у житті. Їм необхідно вчиться у темнооких рішучості і впевненості в собі, і все буде відмінно.

Блакитні очі

Це романтики і мрійники. Багато марять про кохання. Часто надумують почуття, фантазують. Жінки віддають перевагу красивим галантні залицяння з боку чоловіків. Ранимі й чутливі. Їх легко зачепити, причому образи вони пам’ятають довго. Всі беруть близько до серця. Можуть дуже сильно переживати, впадати в депресії. Схильні до частих змін настрою, примхам. Проте, при всій своїй сентиментальності, великої глибини почуттів у них може не виявитися. Блакитний колір відноситься до холодних квітам, і, чим більше крижаної відтінок, тим менше тепла в душі таку людину. Блакитноокі бувають холодні і навіть жорсткі. До того ж, під вплив настрою, нерідко бувають дратівливі і безглуздого. Багато чого залежить від їхніх симпатій і антипатій. У уподобаннях бувають непостійні, люблять різноманітність. Часто скромні й вимогливі до себе. Наполегливі і цілеспрямовані. Сумлінні, щедрі, швидко орієнтуються в обстановці. Блакитні очі часто бувають у талановитих в мистецтві людей, творців, винахідників, естетів. У них хороша фантазія і розвинена уява. Люди з темно-блакитними очима відповідають перерахованим характеристикам в більшій мірі.

Якщо блакитні очі мають злегка помітний теплий відтінок (наприклад, у представників теплої колірної гамми – Весна або Осінь), то така людина здатна на велику глибоку любов і має більш поступливий і постійний, легкий характер.

Сині очі

Сінеглазие – чарівні, емоційні, чуттєві, сентиментальні і романтичні. Здатні на велику пристрасть, можуть сильно закохуватися. Але й вимоги до партнера пред’являють великі. Синій колір – це поєднання холодного і насиченого відтінків, тому емоційність синьооких знаходить своє відображення не тільки в палкої любові, але і в шаленій антипатії – якщо їм хтось не подобається, вони здатні довго і наполегливо вести з ним війну. Вони безстрашні, нерідко лізуть на рожен, рухомі емоціями. Навіть якщо це їм шкодить, і не є практичним. Адже керуються вони почуттями. Можуть бути суб’єктивні. У всьому шукають правду і справедливість. Пихаті, зарозумілі, конфліктні, злопам’ятні. Вони – завзяті сперечальники. Сильні, рішучі люди. Здатні до авантюр. Можуть бути лідерами, але більше тіньовими. Їм необхідно вчитися ретельніше продумувати свої вчинки і не піддаватися імпульсивних дій під впливом емоцій. Також потрібно бути більш чуйними, лояльними і великодушними по відношенню до інших.

Сірі очі.

Люди з сірими очима по натурі своїй – трудівники. Вони розумні, розсудливі, вдумливі, допитливі. Практичні, реалістичні, грунтовні, надійні, сумлінні, терплячі, стійки, рішучі і міцно стоять на ногах. Серед них багато мислителів, інтелектуалів. Невибагливі в побуті, спокійні і не амбітні в спілкуванні. Самостійні, самодостатні і неквапливі. Їх можна назвати доброзичливими, мирними людьми. На них завжди можна покластися. Їм може не вистачати гнучкості та чутливості у відносинах з людьми. Вони сухуваті і стримані. Холодний і ахроматичності пігмент очей не сприяє глибині почуттів і ніжності. Зате вони відрізняються сталістю і вірністю. І за ними відчуваєш себе як за кам’яною стіною – вони допоможуть, порадять, подбають. Від проблем не ховаються, все ретельно зважують, закликаючи на допомогу всі свої знання і кмітливість, і долають перешкоди. Тому вони завжди на висоті, якщо можна застосувати свій інтелект. Однак їм доводиться складно у ситуаціях, де розум стає не головним – у них труднощі з емоціями та інтуїцією, і фізичної сили від природи може бути не багато. Як правило, вони чесні, добрі і чуйні. Будуть вдячні більш азартному партнерові, який надихав би їх на подвиги. Оскільки самим їм не дістає пристрасності і натхнення. Темно-сірі очі видають людину дуже рішучого, сильного, сміливого і впертого. Такі люди – вольові, владні, ревниві і власники за природою. Зате дуже віддані коханим, і навряд чи підуть “наліво”.

Сіро-блакитні очі

Володарі очей цих двох крижаних відтінків одночасно – і у характері поєднують якості блакитнооких і сіроокий людей. Така людина – амбітний, рішучий, справедливий, цілеспрямований, рішучий і твердий. При цьому, рідко виходить з себе, спокійний, чесний. Серед сіро-блакитнооких часто можна зустріти справді мудрих людей – адже у них розум поєднується з інтуїцією, гнучкістю мислення і винахідливістю. У любові вони можуть бути віддані, хоча сентиментальністю великої не відрізняються. Багато чого залежить від того, який із двох відтінків переважає – блакитний, або сірий. Таким людям не дістає душевності і емоційного тепла. Але вони духовні, справедливі і вміють знайти вихід із скрутного становища, захистити, допомогти, дати слушну пораду. Самостійні, але потребують справді відданих людей, і у схваленні.

Сіро-зелені очі

Якщо у вас сіро-зелені очі – вас по праву можна назвати дуже сумлінним, працьовитим, справедливим, реалістичним і прагматичним людиною. Ви відрізняєтеся постійністю, терплячістю і рішучістю. Незважаючи на свою твердість і холодну голову, в ситуаціях, де потрібне ухвалення безпристрасних рішень, ви вмієте ще й тонко відчувати. Розум поєднується з почуттями, гнучкістю та інтуїцією. Ви здатні добре розуміти людей. Дбайливі, схильні до співчуття та підтримки. Люди люблять поплакатися вам у жилетку. Ви поєднуєте в собі ніжність, чутливість і жорсткість, волю. Однак, якщо хтось перейде вам дорогу – можете бути нещадні і завзяті у протистоянні з ним.

Жовті очі

Тигрові, або, як їх ще називають – зміїні, іншими словами – жовті очі зустрічаються у неабияким особистостей. Адже людей з такими очима не так багато. Вони – великі оригінали. Теплий жовтий пігмент око робить їх артистичними, чарівними і випромінюють тепло і щедрість. Вони виверткі, гнуття, винахідливі. Однак бувають підступними і непередбачуваними. Тому не солодко доведеться тому, хто виведе їх із себе. Керуючись почуттями, за своїх близьких і друзів здатні боротися до останнього. Їх складно залякати. Але якщо така людина вас вибрав – з вами він буде вірна і добродушним, завжди захистить. Люди з жовтими очима не терплять підкорятися, запальні і важко контролюють себе під владою емоцій. Собі на умі. Проникливі і хитрі. Завжди відчувають фальш.

Сіро-каре-зелені очі

Такі люди відрізняються нерішучістю – в них багато всього намішано, і важко вибрати, що віддати перевагу в тій або іншій ситуації. З одного боку – це дає велику пристосовність, але з іншого – недостатню силу характеру, оскільки кожен з кольорів не може бути виражений в очах повною мірою, а, отже, і якість характеру. яке колір показує, присутня не у великій мірі. Тому найчастіше такі люди сором’язливі і не впевнені в собі. Віддають перевагу більш сильних і вольових партнерів, за якими вони могли б йти і ні в чому не сумніватися. Таку людину сіро-каре-зеленоокий людина віддячить ласкою, чуйністю, турботою і відданістю. Володарі таких очей терплячі, надійні та відповідальні. Але насторожені, полохливі, непослідовні і неорганізовані.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Колір очей і характер