facebook

Зеленський метав блискавки і кричав! Скандал набирає шалених обертів. Він остаточно забрехався. Дикі заяви

Поки прості українці чекають закінчення карантину і повернення до звичайного життя в українській політиці триває боротьба за владу і вплив.

Офіс Президента останній місяць стрясає скандал за скандалом.

Для більшості українців не зрозуміло з чим пов’язані постійні зашквари в команді Зеленського. Ми вирішили відкрити політичну завісу апаратної боротьби всередині Офісу Президента.

Спочатку наносять удар по братові Андрія Єрмака і звинувачують його в створенні корупційної схеми з кадровими. Призначеннями в державі, але скандал не досягає своєї мети, а збити Главу Офісу Президента не виходить.

Паралельно зі скандалом (абсолютно випадково) почав апаратно посилюватися Кирило Тимошенко, який стає секретарем Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 в Україні і основним переговірником з ЄС Порошенка.

Соросята почали просувати Кирила на посаду Глави Офісу Президента як можливу заміну Андрія Єрмака, що не влаштовувало групу Квартал і сірого кардинала Сергія Шефіра. Який розглядав можливість заміни Андрія Єрмака на Сергія Трофімова, але ситуацію вдалося утримати.

Після цього послідувала проблема з гуманітарним вантажем, якого не було. Виявилося, що Кирило Тимошенко створив корупційну схему спільно з Епіцентром, а Офіс Президента просто займається логістикою для бізнесу:

«Весь медичний товар, доставлений в Україну літаком Ан-225″ Мрія “, належав комерційній фірмі, Офіс президента забезпечував тільки логістику».

Тільки Кирило на цьому не зупинився і почав втягувати в скандал Зеленського і заявляти дикі речі:

«Президент знав, що це приватний вантаж, а польоти” Мрії “- подія державного масштабу».

Всі його заяви не залишилися без уваги, а прохання показати цифри з гуманітарного вантажу він пообіцяв уточнити. Тепер в терміновому порядку фальсифікується документація по вантажу з Китаю, щоб показати Зеленському, що там були медичні товари для українських лікарень. Тепер Кирило Тимошенко повинен забути про свої амбіції очолити Офіс Президента, а соросята почнуть просувати нову кандидатуру.

Також раніше повідомлялося, що Зеленський вже провів з Тимошенком розмову на рахунок скандалу з вантажем з Китаю. Резидент повідомляє: Наше джерело в ОП повідомило, що Кирило Тимошенко намагаючись врятувати свою шкуру і схеми з Епіцентром, почав вплутувати в них Президента. Заявляючи, що Зеленський знав про приватний вантаж в Мрії, що це нормальна практика для гуманітарки. Це вивело з себе Зеленського, який вчора метав блискавки і кричав на Тимошенка.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Зеленський метав блискавки і кричав! Скандал набирає шалених обертів. Він остаточно забрехався. Дикі заяви