facebook

“Я приїхала вночі, але було вже пізно…”: Пішов з життя відомий український артист. Було всього 36 років

У віці 36 років помер український джазовий музикант, лідер Квартету Руслана Єгорова, вокаліст, піаніст і клавішник Руслан Єгоров.

Відомий український музикант, віртуоз, лідер знаменитого джазового квартету Руслан Єгоров помер в ніч з понеділка на вівторок, 2 червня. Про смерть музиканта повідомила на своїй сторінці в Facebook його сестра Ілона Ковальчук. За попередніми даними причиною смерті став серцевий напад.

«Цієї ночі перестало битися серце найдорожчої людини для мене, мого улюбленого рідного старшого братика Руслана Єгорова … немає слів щоб передати всю біль і горе моєї сім’ї.

Я приїхала до нього вночі через 15 хв після його дзвінка, але було вже пізно, вже через 3 хвилини, поки я викликала йому швидку, він не брав трубку і більше я його не чула … За попередніми даними це серцевий напад. За прощання з ним і похорон повідомлю всім пізніше. Дякуємо всім, хто сумує разом з моєю родиною і за підтримку… “

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Руслан Єгоров був відомим київським музикантом. У 2010 році він заснував популярний джазовий колектив, який виступав на всіх українських концертних майданчиках і джазових фестивалях, таких як Alfa Jazz Fest, Koktebel Jazz Fest, Jazz in Kiev. Також Руслан Єгоров є володарем премії Додж в категорії Найкращий джазовий чоловічий вокал України.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Я приїхала вночі, але було вже пізно…”: Пішов з життя відомий український артист. Було всього 36 років