facebook

Тернополяни наплювали на карантин заради поношеного ганчір’я – секонд-хенд наше все

В Тернополі показали, наскільки сильніше бажання придбати нові речі сильніше страху заразитися.

У Тернополі помітили серйозне порушення карантину магазином вживаного одягу. Велика кількість людей зосередилися біля входу і забули про дистанції та інших вимогах.

Численна чергу в магазин секонд-хенду, в якій люди стояли по двоє і тісно один до одного стала приводом для обговорення карантину в мережі. Фото опублікував Борис Яхтин на своїй сторінці в Facebook.

Чоловік показав, як жителі Тернополя дотримуються карантин і ходять в магазин з урахуванням санітарних норм. У коментарях користувачі розповіли, що це магазин секонд-хенду біля «Обнови», а також зазначили, що там такі черги кожен раз, коли привозять нову партію товару.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто відзначити, що в Україні діє адаптивний карантин, під час якого спеціальні комісії в регіонах приймають рішення посилити або послабити дію обмежень. Так на Закарпатті активно розповсюджується інфекції комісія обмежила роботу ресторанів, заборонили здавати в оренду приміщення для проведення масових заходів і наклали інші обмеження.

Кияни обурилися обмеженнями роботи кінотеатрів, нічних клубів і ресторанів, але забороною на роботу літніх таборів для дітей та пансіонатів, а також показали, як обрані нічні клуби і ресторани працюють без обмежень і правил.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тернополяни наплювали на карантин заради поношеного ганчір’я – секонд-хенд наше все