facebook

У Зеленського просять не саджати українців у літаки – “Залишити на кордоні…”

Дипломати нагадали, що відповідальність за дотримання правил в’їзду до інших країн несуть безпосередньо самі мандрівники.

Українське зовнішньополітичне відомство просить запобігти продажу авіаквитків за кордон громадянам України, яких можуть не впустити до країни призначення через нові правила, які було запроваджено під час пандемії коронавірусної інфекції.

Про це стало відомо завдяки повідомленню на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

МЗС України зробило запит з офіційним зверненням до Міністерства інфраструктури та Державної авіаційнійної служби України з рекомендацією “провести відповідну роз’яснювальну роботу” з авіакомпаніями, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення з України.

“Наша мета – запобігти продажу квитків громадянам України до країн, які не дозволяють в’їзд українським туристам, та/або якщо вони не мають підтверджуючих документів, необхідних для безперешкодного в’їзду до країни призначення (права на проживання, документів навчальних закладів, підтвердження компетентних органів країни в’їзду тощо)”, – пояснюють в повідомленні.
У МЗС нагадали, що при цьому відповідальність за дотримання правил в’їзду до інших країн несуть безпосередньо самі мандрівники, і пояснили, як підготуватися до подорожі, щоб не повторити долю українців, які вже третю добу ночують в ізоляторі аеропорту Афін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Безвізовий режим з Європейським Союзом передбачає не тільки права на вільне пересування українців в ЄС, але і зобов’язання, зокрема, повагу і дотримання законів та правил країни ЄС”, – зазначає МЗС.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Зеленського просять не саджати українців у літаки – “Залишити на кордоні…”