facebook

У ДБР близько 80% справ проти Порошенка вважають безперспективними.

Олег Корецький, керівник слідчої групи ДБР, зазначив, що близько 80% справ проти колишнього президента Петра Порошенка є безперспективними.

Серед таких справи про продаж заводу Кузня на Рибальському, про покупку і продаж телеканалу “Прямий”, зазначив Корецький під час останнього брифінгу.

Те ж, на думку керівника слідчої групи ДБР, можна сказати про кримінальні провадження, які закрили майже місяць тому: про несвоєчасне призначення суддів, про призначення прем’єр-міністра за відсутності коаліції, про ймовірний тиск на Окружний адмінсуд Києва при скасуванні націоналізації ПриватБанку. Сюди ж слідчий відніс провадження про ймовірне недостовірне декларування, про Мінські угоди, про діяльність Липецької кондитерської фабрики, так зване провадження про Томос (про розпалювання ворожнечі при створенні ПЦУ).

«Абсолютно безглузде провадження», – прокоментував він.

Те ж саме, за словами Корецького, стосується провадження про ймовірне незаконне призначення Сергія Семочка, про скасування розпоряджень про виділення земельних ділянок на території Миколаївської області.

Провадження про вивезення картин та плівки Деркача слідчий відмовився коментувати, стверджуючи, що «не бачив і не може говорити об’єктивно».

Нагадаємо, вранці 10 червня Порошенко прибув на допит в ДБР, де його повинні були допитувати у справі про прослуховування міжнародних переговорів з його участю. У бюро заявили про те, що нібито повідомили Порошенко про підозру.

Про те, що ДБР готується вручити Петру Порошенку підозра за фактом можливого незаконного призначення на посаду першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки України Сергія Семочка, заявляв ще колишній керівник Держбюро розслідувань Роман Труба в грудні минулого року.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У ДБР близько 80% справ проти Порошенка вважають безперспективними.