facebook

Індексація пенсій та надбавки до виплат, термінова заява Мінсоцполітики: “Підвищать тим, хто…”

Названі умови і нові суми

Розкрита комплексна програма по підвищенню пенсій та збільшенню виплат пенсіонерам до кінця 2020 року.

За її словами, для більш 2 млн пенсіонерів були підвищені пенсії і зараз вони становлять понад 2000 гривень.

Лазебна підкреслила що 1,5 млн пенсіонерів старше 80 років отримали щомісячну надбавку до пенсії в середньому розмірі 500 грн; 10,6 млн пенсіонерів і одержувачів соціальних допомог, розмір пенсій і виплат яких не перевищував 5000 грн, отримали від держави одноразову виплату в розмірі 1000 грн; для 8,4 млн у травні були проіндексовані виплати.

Глава профільного міністерства також анонсувала нові підвищення пенсій до кінця 2020 року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Що буде ще в цьому році? Якщо буде підвищена мінімальна заробітна плата, то зросте і мінімальна гарантія для осіб 65 років і старше, якщо у жінки є стаж 30 років, а у чоловіків – 35 років. Мінімальна пенсійна виплата у цих людей складе 2 тисячі гривень”, – продовжила Лазебна у спілкуванні з журналістами.

Міністр соцполітики також пообіцяла, що в грудні 2020 року має пройти друге підвищення пенсій, і пов’язано воно з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

“Тоді мінімальна пенсія складе 1769 гривень. Надбавки, підвищення за понаднормовий стаж – все, що прив’язано до прожиткового мінімуму, все також буде перераховано”, – резюмувала Лазебна.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Індексація пенсій та надбавки до виплат, термінова заява Мінсоцполітики: “Підвищать тим, хто…”