facebook

З 1 серпня будуть введені “касові апарати в смартфоні”

У прес-службі Міністерства фінансів повідомили про можливість використання програмних розрахунково-касових апаратів з першого серпня. Все це пов’язано з першим етапом змін у законодавстві про нові правила роботи для фізосіб – підприємців.

Другий етап буде реалізовано на початку наступного року і означатиме обов’язкове використання РРО для певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб – підприємців. А третій – у квітні 2021 року, що передбачає обов’язкове застосування РРО (традиційних або програмних) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності.

Система адміністрування податків та використання реєстраторів розрахункових операцій зазнала докорінних змін після прийнятих Верховною Радою законів 20 вересня 2019 року. І були надані роз’яснення податкової про відмінності програмних РРО від звичайних касових апаратів, які полягають у тому, що фіскалізація для програмних РРО здійснюватиметься на фіскальному сервері ДПС. На сьогоднішній день вона відбувалася в касовому апараті, фіскалізаторі, тому він вважався машиною, яка коштує грошей, щоб виконувати свою функцію.

Все це могло статися ще в квітні нинішнього року, проте наступивший карантин зрушив плани на останній місяць літа.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

З 1 серпня будуть введені “касові апарати в смартфоні”