facebook

Куди зник “воїн світла” Міхалок та як він відреагував на протести у Білорусі

Сергій Міхалок, лідер культових груп “Ляпіс Трубецкой” та Brutto, – уособлення “музичного революціонера” та борця з тиранією на всьому пострадянському просторі.

Його пісня “Грай” довго була символом спротиву режиму Лукашенка в Білорусі, а “Воины света” стала гімном української Революції гідності 2014 року.

З початком жорстких зіткнень у Мінську білоруські опозиціонери очікували якщо не появи Сергія Міхалка “на барикадах”, то принаймні слів підтримки протесту.

Утім, поки що музикант про ситуацію в рідній Білорусі довго мовчав, а врешті написав дуже лаконічний пост.

12 серпня у нього в Одесі концерт в одному з місцевих клубів, а на наступний день – в Дніпрі.

View this post on Instagram

Карусель кружится миллионы лет Мы маленькие космонавты среди огромных планет P.S. Продолжаем развивать наш «холдинг». Спорт. Музыка. Кино. #михалок #сергеймихалок #mikhalok #mikhalokofficial #sergeymikhalok #ляпис98 #lyapis98 #lyapiscrew #l98 #ляпис #ляпиструбецкой #трубецкой #brutto #bruttonostra #брутто #drezden #drezden72 #drezdenband #минск #minsk #киев #kyiv #артист #музыкант #бардаш #юрийбардаш #гурков #виталийгурков #азиз #антоназизбекян

A post shared by Сергей Михалок (@sergey.mikhalok) on

Натомість, Сергій Міхалок виставляє в Instagram фото з Одеси з Юрієм Бардашем, творцем гурту “Грибы”, чиє інтерв’ю Дудю багато хто в Україні сприйняв відверто “ватним”.

Також у дні кривавих зіткнень у Білорусі музикант постив ностальгічні фото старого складу “Ляпіса Трубецкого”.

Через це Міхалка почали так критикувати, що він закрив коменти в Instagram.

Сергій, Вам там просили передати що у Білорусі відбуваються тексти ваших пісень“, – написала у Facebook Caterina Yadova.

Вкрай дивна відсутність реакції у можливо найавторитетнішого, шановного білоруса, який, здавалося, щиро переживає за долю своєї батьківщини. Дуже шкода, Сергій, що ви вирішили мовчати в такий період”, – додає Дмитро Майстренко.

До Міхалка почали звертатися словам його пісень.

Равнодушие убивает не хуже пули. Ты нам нужен, Серёжа“, – прокоментував Borys Zubowicz.

Водночас є й ті, хто заступаються за музиканта.

А що ви від Сергія хочете? Він все давно про це вже сказав“, – відповіла критикам Wendy Belova.

Сябри, він написав пісні вам 8-15 років тому. Ви були за Луку“, – додав Олександр Мітель.

Згадують і про те, що у Міхалка залишаються рідні в Білорусі.

Реакція Міхалка:

BBC News Україна звернулася до команди Сергія Міхалка щодо інтерв’ю чи коментаря. Нам відповіли, що Сергій зараз інтерв’ю принципово не дає. Водночас пообіцяли, що реакція на ситуацію в Білорусі обов’язково з’явиться. І це справді сталося. У середу у соцмережах музиканта з’явився кліп Brutto білоруською мовою “Родны край”. Можливо, більше музикант скаже під час одного з наступних виступів. Наприклад, під час виступу в Одесі він звернувся до залу.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Куди зник “воїн світла” Міхалок та як він відреагував на протести у Білорусі