facebook

У матері-одиначки вимагають повернути виплачену допомогу

У Рівному розгорівся скандал через рішення місцевої влади почати забирати назад у бюджет допомогу, виплачену матерям-одиначкам.

Про неприпустимий випадок розповів лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» Арсен Ільїн, пише Obozrevatel.

Він опублікував фотографію листа, який отримала його знайома від міського управління соціального захисту населення. У ньому зазначено, що за постановою Кабміну №632 від 22 липня було проведено перерахунок виплат, призначених на допомогу матерям-одиначкам на період карантину.

«У результаті перерахунку було встановлено, що Вам за період з 01.07.2020 року було виплачено зайву допомогу на дітей для одиноких матерів в сумі 2218 грн 00 коп… Управління повідомляє, що кошти в сумі 2218 грн 00 коп. необхідно протягом місяця повернути на рахунок управління праці та соціального захисту населення міста Рівного», – сказано в документі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також зазначається, що в разі несплати коштів добровільно їх стягнуть через суд.
«Хороший хлопчик і команда профукали на себе гроші, де взяти, не знають, вирішили в мам забрати. Наказують матусям віддати отриману допомогу на дітей! 2218 грн з кожної! Хто не віддасть, того в суд (листа отримала знайома, публікую з її дозволу)», – прокоментував Ільїн.

У мережі гнівно відреагували на те, що трапилося, і порадили одержувачам допомоги йти в суд: «Нехай подають до суду. У них банально немає коштів на сплату судового збору. А також вони не надали документ, який показує розрахунок перерахунку, тому їхня вимога не є аргументованою і такою, що підлягає виконанню», «Я б судився – зустрічний позов і журналістів підтягнув би. І дав розголос такий, щоб… сама на колінах приповзла, благала позов скасувати. Справа принципова».

Багато хто в різкій формі розкритикував дії влади: «Яка жесть, це ж треба так себе не поважати, щоб останню копійку у дітей забрати. Повний треш», «Дно пробито», «Ганьба», «Чомусь не здивована».

Хароший мальчік і команда профукали на себе грошики, де взяти не знають, вирішили в мам забрати.Наказують мамочкам…

Gepostet von Арсен Ільїн am Dienstag, 18. August 2020

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У матері-одиначки вимагають повернути виплачену допомогу