facebook

У Кривому Розі четверту добу під землею протестують шахтарі

У Кривому Розі в знак протесту четверту добу під землею залишаються 29 гірників шахти «Жовтнева».

Про це повідомив глава конфедерації Вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець в Facebook.
За його словами, учасники акції вимагають підвищення зарплат, поліпшення умов праці і звільнення менеджменту підприємства.

«Четверту добу під землею залишаються 29 гірників. Акція протесту ускладнюється специфічними, несприятливими умовами в шахті з видобутку залізної руди – високим рівнем вологості, інтенсивності поширення грибків, які з’їдають все навколо. Протестуючі кажуть, що вже відчувають їх вплив і на легенях, і на шкірі. Адміністрація підприємства зникла – не виходить на зв’язок», – йдеться в повідомленні.

Волинець додав, що на поверхні також триває акція солідарності з гірниками. При цьому організатори акції не виключають, що на майбутньому тижні протест може переміститися до урядового кварталу в Києві.

Нагадаємо, 3 вересня стало відомо, що в Кривому Розі гірники шахти «Жовтнева» оголосили під землею акцію протесту з вимогами підвищити зарплату і повернути пільговий стаж.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У Кривому Розі четверту добу під землею протестують шахтарі