facebook

На Донбасі попрощалися із загиблим в “перемир’я” Героєм, який вважав Україну нареченою

У місті Добропілля на Донеччині 9 вересня провели в останню путь старшого сержанта, командира кулеметного взводу 46-го окремого штурмового батальйону “Донбас” 54-ї ОМБр імені гетьмана Івана Мазепи Володимира Хоменка. Герою було лише 35 років.

Як повідомляє “Радіо Свобода”, захисник загинув, виконуючи бойове завдання біля Верхньоторецького, 5 вересня. Того дня троє військовослужбовців підірвались на невідомому вибуховому пристрої на мінному полі противника, двоє з них загинули (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Через займання поля бійці були відрізані від решти особового складу та були вимушені обходити осередок вогню в “сірій зоні”, рятуючи боєприпаси з палаючого опорного пункту. Серед версій виникнення пожежі фахівці називають найбільш вірогідною підпал з боку бойовиків.

До війни загиблий Хоменко був шахтарем. Його родина не підтримала проведення “референдуму” в Добропіллі, окупацію Криму та російську агресію на Донбасі, тому в 2015 році Володимир Хоменко пішов до лав ЗСУ.

Він йшов усвідомлено. Ну що я міг сказати? Я кажу: “Ризикуєш”. “Чи я їх, чи вони мене, а що робити”, – таке було його висловлювання. Мені 70, удвічі молодший за мене. Найстрашніше – хоронити дітей“, – згадує батько воїна Петро Хоменко.

Також зворушливими спогадами про чоловіка поділилася і його вчителька. Жінка зазначила, що патріотизм був основою життя молодого Героя.

Также трогательными воспоминаниями о мужчине поделилась и его учительница. Женщина отметила, что патриотизм был основой жизни молодого Героя.

Мені здається, що всі перед такими дітьми повинні ставати на коліна і просити пробачення. І в таких, як він, і у Бога. Бо Бог покарає за ті зради, яких так багато. Він казав: “Як гляну в інтернет, а там пів міста сепаратюги”. Це його слово. Мені, каже, соромно. Мабуть, наречена його – це Україна була. Настільки він за неї переживав. Настільки слово “Україна” пройшло через його серце. Вічна пам’ять тобі, Володю“, – сказала педагогиня над його труною.

Попрощатися із загиблим воїном прийшли небайдужі городяни, близькі, друзі та побратими. Як пише “ДоброNews City”, Хоменко та ще один воїн, який загинув від підриву на міні 5 вересня, посмертно будуть нагороджені орденами “За мужність” третього ступеня. Їхній третій товариш, який зазнав важких поранень, також отримає цю відзнаку.

У Хоменка залишилися дві сестри, батько та четверо племінників. Власну сім’ю захисник України створити так і не встиг.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
На Донбасі попрощалися із загиблим в “перемир’я” Героєм, який вважав Україну нареченою