facebook

Що станеться з вашим тілом, якщо щодня їсти 3 яйця?

Дієтологи якийсь час не надто довіряли яйцям: підвищений холестерин звалювали саме на цей продукт. Однак останні дослідження говорять зворотне

Включіть в свій денний раціон всього лише 3 яйця і подивіться, як покращиться здоров’я в дуже короткі терміни!

Кістки і зуби

Кальцій дуже погано засвоюється нашим організмом без вітаміну D. А яйце залишається одним з небагатьох продуктів, де цей вітамін є. Хочете рідше ходити до стоматолога? Не виключайте яйця з раціону.

Приплив енергії

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сніданок, в якому є яйця, наповнює людину енергією на цілих півдня. Згадайте самі, як рідко тягне перекусити, якщо на сніданок було яйце. Справа в тому, що велика кількість поживних речовин і амінокислот в цьому продукті підтримують важливі функції організму. Яйця будуть просто незамінні для тих, хто постійно веде активний спосіб життя.

Замість вітамінних комплексів

Навесні переважна більшість людей проходить неприємний період авітамінозу. Можна, звичайно, впоратися з цим за допомогою аптечних вітамінних комплексів, але навіщо, якщо буде достатньо просто їсти яйця. У них містяться вітаміни групи A, D, E, B3, B6, B12; мінерали і мікроелементи йод, цинк, кальцій, магній, залізо і фосфор.

Дієтичний продукт

Лецитин і холін, що містяться в яйцях, сприяють швидкому виведенню жирів і холестерину з тіла. Самі по собі яйця низькокалорійні, так що можна не боятися за стрункість фігури.

Гострий зір

Крім усього іншого, яєчний жовток багатий лютеїном і зеаксантином, які перешкоджають виникненню катаракти. Крім того, вже згаданий вітамін А життєво необхідний нашим очам – без нього велика ймовірність розвитку курячої сліпоти навіть в ранньому віці.

Білковий заряд

На одне яйце припадає приблизно 6 грамів білка. Таким чином, трьома яйцями можна замінити шматок м’яса. Білок ж дуже важливий для активної людини: втрата ваги, контроль гіпертонії і здоров’я кісток зав’язані саме на цьому елементі.

Зміцнення серце

В яйцях міститься фолієва кислота, яка нормалізує систему кровотворення, тим самим зміцнюючи і всю серцево-судинну систему. Лікарі рекомендують постійно їсти яйця ще й тому.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Що станеться з вашим тілом, якщо щодня їсти 3 яйця?