facebook

“Досі вважаєте Супрун міністром-“вбuвцeю”? Племінник сьогодні, через 11 днів після тестування на кoвiд, нарешті отримав результат тесту…”

Допис відомого українського продюсера, шоумена Ігоря Кондратюка

Племінник сьогодні, через 11 днів після тестування на Covid-19, нарешті отримав результат тесту (негативний). Чекати 11 днів (в Києві!!!) результат тесту під час епідемії – це повна маячня.

Це все одно, що тест не робити. Таке “оперативне тестування” множить на 0 (нуль) всі заяви/спроби/героїчні зусилля МОЗ щодо боротьби з пандемією. Бажаю Степанову обратись на міського Голову Одеси (чи куди він там дієвий балотується), і забути про МОЗ назавжди! А може йому краще класти дороги???

P.S. “Ви все ще вважаєте Уляну Супрун міністром-“вбивцею?” – питає Кондратюк.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Досі вважаєте Супрун міністром-“вбuвцeю”? Племінник сьогодні, через 11 днів після тестування на кoвiд, нарешті отримав результат тесту…”