facebook

Дівчинка померла від отруєння, попри те матір запевняла всіх що розбирається в грибах

Багато людей зараз вирушають у ліс за грибами. Але більшість з людей не зовсім розбирають у грибах, що деколи призводить до трагічних наслідків. Так, на днях в київській лікарні “Охматдит”, не приходячи до тями, померла жителька Одеської області Віка Гребенюк. У цей день дівчинці виповнилося 10 років.

Разом із мамою вона збирала гриби, потім сім’я приготувала їх і з’їла. Погано стало як мамі, так і Віці, однак швидку викликали тільки через добу після перших симптомів. Спочатку дитину доставили в Одеську обласну дитячу лікарню, а потім уже перевезли до Києва.

Але і це не допомогло, через три дні дівчинка померла в реанімації. Зараз мати дитини, яка загинула також перебуває в лікарні.

Мати Віки Гребенюк запевняла, що в грибах розбирається
У селищі Саврань, де останнім часом живе ця сім’я, кажуть, що мама дитини всіх запевняла, що вона добре знається на грибах. У соціальній службі Савранської сільської ради повідомили, що маму Юлію попереджали, щоб гриби дітям не давала, але вона не слухала.

Як пояснюють у службі, сім’я ця неблагополучна. Хоч мама і не вживала спиртні напої, але вела не зовсім правильний спосіб життя. У родині троє дітей, старший син вчиться в коледжі, а молодша дочка пішла в 1-й клас. Загибла Віка вчилася в 4-му класі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У селищі вони живуть недавно, в занедбаній батьківській хаті Юлії. Там вимкнено світло, у матері не було грошей на те, щоб відновити документи й підвести електрику. У службі це тримали на контролі і намагалися допомогти.

До того ж після того, як вони переїхали з одного села в інше, Юлія через неоформлені документи не отримувала два місяці соціальну допомогу. Тому, мабуть, і внадилася останнім часом до лісу по гриби.

У самій сільраді кажуть, що подібні випадки з отруєнням грибами у них бувають щосезону. Але смертельний – уперше.

Будьте обачним і збирайте у лісі тільки ті гриби в яких ви точно впевненні!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дівчинка померла від отруєння, попри те матір запевняла всіх що розбирається в грибах