facebook

Порошенко побажав Зеленському одужання і закликав повернути 40 мільярдів у коронавірусний фонд

Кошти мають витрачатися на захист лікарів, підтримку громадян і на медичне оснащення, наголошує лідер “ЄС”

Швидкого одужання від коронавірусу побажав Володимиру Зеленському Петро Порошенко. Перебуваючи у Львові, він закликав владу повернути в коронавірусний фонд 40 мільярдів гривень, які були втрачені не за призначенням, і забезпечити фінансову допомогу українцям в разі оголошення локдауну.
Попри політичну боротьбу і безліч питань до влади, яка провалила оборону країни від пандемії, я по-людськи бажаю Володимиру Олександровичу якнайшвидшого одужання. Я на собі знаю, що таке тяжко перехворіти COVID-19. І дуже сподіваюся, що його молодий 42-річний організм легко впорається з інфекцією. Я щиро цього прагну”, – зазначив п’ятий Президент України.

Порошенко зауважив, що влада говорить про запровадження так званого “локдауну вихідного дня”, але забуває говорити про гроші.
Люди мають їсти, платити за квартири – люди мають видатки. Рішення мають бути дуже прості: повернути вилучені з коронавірусного фонду 40 мільярдів“, – зазначає Порошенко.

Кошти з фонду мають витрачатися не на дороги чи поліцію, а на захист лікарів, підтримку громадян і на медичне оснащення, наголошує лідер “Європейської солідарності”.

Закупити і обладнати кисневими станціями, кисневими концентраторами кожне ліжко, забезпечити засобами захисту кожного лікаря, вчителя, вихователя“, – наголошує п’ятий Президент.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Порошенко побажав Зеленському одужання і закликав повернути 40 мільярдів у коронавірусний фонд