facebook

Ножі і навіть сільнички: 5 речей в будинку, які забирають у нас життєву енергію і сили

Багато речей в нашому домі викликають приємні спогади або просто дорогі як пам’ять, і позбутися від них не так вже й просто.

Однак деякі з них забирають життєву енергію і позбавляють нас сил, тому зберігати їх в будинку категорично заборонено.

Людина може прив’язуватися до речей не менш, ніж до людей. Не дивно, що так відбувається, адже кожен предмет в нашому будинку має свою історію і тісно пов’язаний з нашим життям. Іноді, перебуваючи у себе вдома, ми починаємо відчувати слабкість і дискомфорт, але не можемо зрозуміти причину такого стану. Дуже часто погіршення самопочуття відбувається через негативний вплив деяких предметів.

Справа в тому, що кожна річ має певну енергетику, і якщо вона негативна, то і її вплив на нас буде аналогічним. Психологи і фахівці в галузі біоенергетики стверджують, що деякі речі не просто позначаються на нашому здоров’ї, але і позбавляють нас життєвих сил. Щоб уникнути негативного впливу речей-вaмпipів, потрібно позбутися від них якомога швидше.

Які речі забирають у нас сили і життєву енергію

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Деякі речі в нашому будинку є свого роду талісманами. Вони залучають щастя та удачу і здатні створити навколо гармонійну атмосферу. Однак деякі предмети мають зворотних ефектом. Вони володіють негативною енергетикою, яка руйнує енергополе вашого будинку і провокує безліч проблем. В першу чергу, вони позбавляють домочадців сил і енергії, через що ви можете відчути слабкість і зниження продуктивності. Негайно позбудьтеся від речей-вaмпiрів, щоб запобігти виникненню згубних наслідків.

Посуд. Hе весь посуд є джерелом негативної енергії, але навіть найменші сколи та тріщини руйнують його енергетику. Тому вживати їжу з битих тарілок або пити з тріснутих склянок заборонено. Зіпсований посуд здатен порушити енергетику їжі або зовсім зробити її негативною. Це стосується не тільки посуду, який ви використовуєте щодня, але і старовинних сервізів, використовуваних в якості прикраси будинку.

Навіть якщо їх зовнішній вигляд, як і раніше гарний, це не означає, що вони мають таку ж позитивну енергетику, як раніше. Чим старше річ, тим негативніше її енергетичний вплив на людей, а значить, незабаром ви зможете відчути її вплив на собі. Також не рекомендується довго зберігати в своєму будинку брудний посуд: гори немитих тарілок в раковині не тільки характеризують вас як неакуратного господаря,

Рoги і гoлoви мepтвих тварин. Якщо раніше полювання булo способом виживання, то зараз цей рід занять вважається звичайним хобі. Завзяті мисливці як і раніше не втрачають можливості відправитися в ліс і добути цінний трофей, тому роги і голови тварин дуже часто прикрашають стіни будинків.

Однак мало хто знає про згyбний вплив таких прикрас. Вони мають «мepтвy» енергетикy і здатні не просто зрyйнувати біополе вашого будинку, але і позбавити вас енергії, а також залучити масу невдач. Щоб уникнути цього, ніколи не прикрашайте свій будинок такими предметами, а щоб поліпшити енергетику свого житла, заведіть собі чотирилапого друга і не забувайте дбати про нього.

Ножі. Цей інструмент є в кожному будинку, але навіть він відноситься до числа речей-вaмпipів. Ножі здатні акумулювати негативну енергетику і притягувати до хати проблеми і невдачі. За народною прикметою, залишивши ніж на обідньому столі, ви ризикуєте залучити в своє житло нeчисту силу, яка залишиться там надовго і буде порушувати спокій всіх домочадців.

Щоб уникнути негативного впливу ножів, не потрібно від них позбавлятися: просто не забувайте прибирати їх з видного місця в шафу або кухонний ящик. Якщо ж ручка ножа раптом зламалася, негайно закопайте його подалі від свого будинку. Таким чином ви відведете неприємності від себе і своїх близьких.

Гіпсові фігурки і статуетки. У кожному будинку є хоча б одна така статуетка, але чи є така прикраса нешкідливою? Вважається, що найгірше на енергетиці людини позначаються гіпсові фігурки тварин. Незважаючи на їх незначні розміри, вони здатні зруйнувати енергетичний фон вашого будинку і позбавити домочадців сил і впевненості. Також вони мають відволікаючий ефект. Це означає, що ви не зможете зосередитися на важливих речах і почнете частіше перебувати в світі ілюзій.

Якщо ви отримали в подарунок гіпсову статуетку, то загорніть її в білу тканину і приберіть в шафу. Якщо ж вони дуже подобаються вам як предмет декору, намагайтеся розташувати фігурки в зоні відпочинку в вітальні, але не в спальні і не поруч з робочим місцем.

Маленькі сільнички. В даному випадку мова йде не про сам предмет, а про його розмірі. Якщо у вас в будинку є маленька сільничка, то, напевно, ви не раз помічали, що на її куточках накопичується сіль або зовсім висипається з неї. Однак така незначна випадковість може нашкодити всім домочадцям. Як ви знаєте, є чимало прикмет і забобонів про сіль, і найголовніша з них пов’язана саме з розсипаною сіллю. Цей знак віщує небезпеку всім мешканцям будинку, а також позбавляє їх здоров’я і життєвої енергії. Щоб не ризикувати, купуйте тільки великі і зручні сільнички.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ножі і навіть сільнички: 5 речей в будинку, які забирають у нас життєву енергію і сили