facebook

Студентка з Конго виконує українські народні пісні

22-річна Доркас Цамукуну Фіне Мбемба переїхала в Україну з Конго чотири роки тому. Нині дівчина розповіла, – нині захопилася співами, які допомагають їй вчити українську та покращити вимову.

Друзі та одногрупники називають дівчину Дорою, інформує Суспільне.Волинь

Рідна мова студентки – французька. У Луцьку, крім технічної спеціальності, освоює українську мову. Два роки тому, каже, почала співати українською. Любить виконувати народні пісні в сучасній обробці.

Навчає дівчину співак та композитор Сергій Скулинець. “Я запросив Дору на студію, знайшов їй пісню народну, непогано в неї виходить. Акцент звісно є, але ми над цим працюємо”, – каже вчитель Дори.

Студентка розповіла, що на вивчення української їй знадобилося 6 місяців. Музика і спів допомагають не лише відточити навички вимови, але й рятують від самотності. З рідних Дори у Луцьку лише двоюрідний брат. Вдома, у Конго лишилися батьки дівчини, сестра і троє братів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дівчина розповідає, що у вільний від навчання та співів час, любить гуляти Луцьком, але більшу частину року мерзне. Часом, зізнається – набридають настирливі незнайомці: “Луцьк – маленьке місто, немає багато іноземців, і кожен час вони хочуть знати звідки я приїхала. І часто я кажу, що не можу, я не маю часу, але вони все одно, ну отакі люди є”.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Студентка з Конго виконує українські народні пісні