facebook

В Україну суне морозний шторм

Погода в Україні принесе сильний мороз і штормовий вітер у вівторок, 8 грудня, а місцями очікуються опади. Синоптик Наталка Діденко розповіла, в яких областях буде наймерзенніша погода.

Так, за даними синоптика у Facebook, завтра буде більше хмарності, яка торкнеться південно-західних і західних областей. Причому вдень опади можуть досягти навіть Вінницької та Київської областей.

Вітер у вівторок задме зі східного і південно-східного напрямку і буде сильним до штормових поривів.

Вночі очікуються морози -5… -11 градусів, на Сході -7… -14 градусів, у західних областях 0… -5 морозу, у південній частині -2… -8 градусів морозу, на півдні Одеської області близько нуля.

Вдень 8 грудня температура -1… -5 градусів, на Заході та Півдні від -2 морозу до +2 тепла, в Криму та на Закарпатті +4…. +8 градусів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Києві у вівторок буде менше сонця, а ось хмар і вологості буде більше. Вдень можлива мряка, але серйозні опади малоймовірні. Вітер в столиці сильний, поривчастий, від 7 до 12 м/с.

“Ні в якому разі не стійте довго під будинками, рекламними щитами, не ставте автомобілі під старими високими деревами, закутуйтесь до носа – мороз і сильний вітер можуть створити не тільки некомфортний, але і небезпечний альянс”, – підсумувала Діденко.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Україну суне морозний шторм