facebook

У Польщі за загадкових обставин померла українка: тіло знайшли в річці

У Польщі поблизу міста Валбжих знайдено мертвою 45-річну українку. За попередніми даними жінка мешкала в житловому комплексі Пястовського у Свєбодзіцах.

Про це повідомляє інформаційний портал “Inpoland”, передає “Це моя Україна“.

Тіло жінки було знайдено в річці поблизу стежки Хохбергів.

Місцеві ЗМІ повідомили про трагедію у вівторок, 16 грудня, пізно увечері. Тіло знаходилось на досить важкодоступному місці — на відтинку річки Пелзниця, яка знаходиться поблизу замкового комплексу Ксьонж.

Раніше ми нічого не писали про цей випадок, адже сході трагедії постійно стаються в будь-якому місті чи країні. Проте поліція поінформувала ЗМІ про те, що ідентифікувала жертву — нею виявилася 45-літня українка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поки не встановлено, як загинула наша землячка. З нею міг статися нещасний випадок, або хтось сприяв її смерті — скинувши додолу. Перша версія звучить правдоподібно, адже кілька днів тому ЗМІ попереджали, що стежка Хохбергів була закрита через ризик обвалу та аварії.

За неофіційною інформацією, жінка була мешканкою житлового комплексу Пястовського у Свєбодзіцах. На цей момент не ясно, чи сприяли її смерті треті особи. Патологоанатомічна експертиза не дала чіткої відповіді щодо обставин смерті, тож необхідно було призначити додаткові аналізи. Чекаємо результатів розслідування.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Польщі за загадкових обставин померла українка: тіло знайшли в річці