facebook

Українцям, які змінили постачальника газу, можуть не виплачувати субсидію

Українцям, які змінили постачальника газу, можуть не виплачувати субсидію.

Деяким споживачам після переходу до газопостачальної компанії “Нафтогазу” припинили видавати субсидії. Проблема в тому, що компанія не завжди надає необхідну інформацію органами соцзахисту.
Про це пише budport.com.uа.

Загалом багато споживачів зіштовхувались із труднощами переходу від облгазів до “Нафтогазу”. Вони виникали як в силу об’єктивних причин на початкових етапах запуску механізму вільного вибору постачальника, так і у зв’язку із намаганням газзбутів ускладнити перехід до інших постачальників.

Крім цього, не були налагоджені необхідні процеси для швидкого розгляду заявок та приєднання нових споживачів в НАКу. Такі повідомлення, наприклад, досі надходять в газопостачальну компанію “Нафтогазу”.

Утім напередодні туди почали звертатись незадоволені клієнти з іншим більш серйозним питанням – чому після переходу до “нафтогазівського” постачальника їм припиняють виплачувати субсидії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Саме так: за словами споживачів, після переходу управління соцзахисту припиняє видачу субсидій. В органах соцзахисту відписують, що проблема в “Нафтогазі”, який не здійснює необхідний обмін інформацією з органами соцзахисту і не надає списки клієнтів і тарифи на кожен місяць.

Насправді, це не поодинокі випадки. Йдеться про системне порушення вимог звітування постачальниками комунальних послуг.

Надання такої інформації постачальниками комунальних послуг передбачено Постановою КМУ №848 від 21.10.1995 як основи для нарахування субсидій.

Незважаючи на витрачені мільярди на диджиталізацію як в країні, так і в “Нафтогазі”, досі не створено єдину систему автоматизованого звітування про обсяги та тарифи споживання природного газу та нарахування субсидій.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Українцям, які змінили постачальника газу, можуть не виплачувати субсидію