facebook

Четверо прикарпатців у ТОП-10 найсексуальніших молодих акторів ФОТО

Четверо прикарпатців у ТОП-10 найсексуальніших молодих акторів

Останніми роками український кінематограф усе більше розквітає. З’являється все більше молодих талановитих акторів, які зачаровують своєю харизмою.

Сайт “Дивогляд” вирішив скласти свій список найсексуальніших акторів, дивитися на яких на екрані (чи на театральній сцені)—саме задоволення. До переліку потрапили і четверо прикарпатців: Роман Луцький, Іван Бліндар, Олексій Лейбюк та Богдан Юсипчук, пише Бліц-Інфо.

РОМАН ЛУЦЬКИЙ, 34 РОКИ

Роман вже встиг зіграти у кількох десятках театральних постановок і у кількох доволі успішних фільмах, найвідоміші із яких—”Віддана”, “Сторожова застава”, “Секс і нічого особистого”, а також “Безславні кріпаки”, де Луцький виконав роль Тараса Шевченка, що бореться за свободу разом з японськими самураями.

Романа Луцького називають українським Бредом Піттом. А ви що скажете?

БОГДАН ЮСИПЧУК, 32 РОКИ

Богдан Юсипчук не лише успішний актор, а й модель. У 2014 році він завоював титул Містер Україна, а у 2018-Mister Sea World. На екранах його можна побачити у фільмах “Синевир”, “Тіні незабутих предків”, “Крути 1918”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

ЯРОСЛАВ СИДОРЕНКО, 30 РОКІВ

Цей брюнет зі східною зовнішністю поки що мало з’являвся на телебаченні, але на театральній сцені він точно виділяється.

ІВАН БЛІНДАР, 29 РОКІВ

Іван теж переважно грає у театрі, але має й кілька ролей у кіно, зокрема “Я, Побєда і Берлін”, “Коли падають дерева” та “Шлях мерця”.

МАКСИМ САМЧИК, 23 РОКИ

Як і Іван Бліндар, Максим Самчик відзначився роллю у фільмі “Коли падають дерева”, який у 2018 році був показаний на Берлінському кінофестивалі. Окрім того, українським глядачам Самчик запам’ятався роллю Феді Макарова у серіалі “Перші ластівки”.

ОЛЕКСІЙ ЛЕЙБЮК, 28 РОКІВ

Олексій пробує реалізувати себе не лише на театральній сцені, але й як режисера. Лейбюк працює переважно із постановками за класичними творами, зокрема, Маркеса, Гюго, Ремарка.

ВЛАДИСЛАВ НИКИТЮК, 28 РОКІВ

У портфоліо цього актора вже більше десятка помітних ролей у фільмах і серіалах. Він зіграв одну із головних ролей у “Тінях незабутих предків” та “Правило бою”, а також з’являвся у фільмах “Крути 1918”.

МАКАР ТИХОМИРОВ, 24 РОКИ

Макар Тихомиров поки “засвітився” у двох повнометражних фільмах: “Кіборги. Герої не вмирають” і “Межа”. Обидва вийшли у 2017 році. Окрім того, Тихомиров зіграв у десятку серіалів та кількох театральних п’єсах.

АНТОН СОЛОВЕЙ, 31 РІК

Антон зіграв одну із ролей у воєнній драмі “Незламна” та часто з’являється на театральній сцені. Окрім того, він бере участь у музичному проєкті.

ОЛЕКСАНДР ПІСКУНОВ, 29 РОКІВ

Олександр зіграв епізодичну роль у британсько-французькій сатиричній комедії “Смерть Сталіна”, а також в українських фільмах “Крути 1918”, “Межа”, “Кіборги” і “11 дітей з Моршина”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Четверо прикарпатців у ТОП-10 найсексуальніших молодих акторів ФОТО