facebook

У Харкові одіозний депутат від ОПЗЖ відмовився виступати українською мовою та заявив про збройний переворот (ФОТО,)

У Харкові депутат міської ради від партії “Опозиційна платформа–За життя” Андрій Лесик відмовився виступати українською мовою та заявив, що в Україні відбувся збройний державний переворот


Як передає Depo.Харків, виступ проросійського депутата Андрія Лесика спровокував конфлікт під час сьогоднішньої сесії Харківської міської ради.
Лесик на початку сесії скористався правом виступу, вийшов до трибуни та почав промову російською мовою. Деякі депутати та представники громадських організацій, які були в залі, висловили обурення та почали вимагати, щоб депутат, згідно до законодавства, виступав українською мовою. Лесик відмовився. Із зали було чути вигуки невдоволення. Однак в.о. мера Харкові Ігор Терехов заспокоїв присутніх і дозволив представнику ОПЗЖ виступ продовжити.
Під час виступу Лесик заявив, що “у країні кілька років тому відбувся збройний державний переворот”. Після цих слів до трибуни підійшли низка депутатів і активістів та відштовхнули Лесика від трибуни. Громадяни почали скандувати “Чемодан–вокзал–Росія”.
Терехов позбавив Лесика слова та запропонував йому зайняти своє місце. “Ви не закінчите, тому що ви зараз провокуєте залу. Ми з вами домовлялися, що в сесійній залі не буде ніякої політики, ми з вами домовлялися витримувати домовленості,-сказав Терехов.–Лесик, сідайте на місце, ваш виступ закінчений”.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У Харкові одіозний депутат від ОПЗЖ відмовився виступати українською мовою та заявив про збройний переворот (ФОТО,)