facebook

Український блогер довів до сказу росіян на відео про політ над Кримом

Український блогер довів до сказу росіян відео про Крим

TikTok видалив відео блогера через те, що модератори знайшли у ньому «мову ворожнечі»

Український поет Данило Гайдамаха («Чорнобровий») виставив ролик в ТікТок, де пожартував над росіянами на тему окупації Криму. На відео він в ролі пілота літака української авіакомпанії Windrose провів «інформування» пасажирів про поведінку на борту нібито під час польоту над півостровом.
Автор заявив, що в них є можливість возз’єднатися з «рідною гаванню». Ролик із TikTok блогера-поета швидко розповсюдився у мережі.

«Ми наближаємося до пункту призначення. Наш шлях пролягає вздовж нашого українського Криму. Зараз ми перебуваємо над Кримськими горами. Якщо на борту є росіяни, аварійні виходи промарковані зеленими позначками – маєте чудову можливість возз’єднатися з «рідною гаванню», – промовив поет.

Водночас всім іншим «пасажирам« він побажав гарного польоту, додавши, що літак має прибути до кінцевого пункту за розкладом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що базовим аеропортом Windrose є Київський міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Росіяни в соцмережах сильно обурилися тим, що їм запропонували вийти через аварійний вихід прямо над Кримом, і вимагають «звільнити пілота».

TikTok видалив відео блогера через те, що модератори знайшли у ньому «мову ворожнечі». Гайдамаха прокоментував це та закликав користувачів соцмережі підписати петицію про створення офісу TikTok в Україні, адже весь контент контролює офіс у Москві.

«Мені здається, тут немає мови ворожнечі. Ворожнеча почалася тоді, коли ворог вдерся на мою землю, у мій Крим. TikTok, заблокуй, будь ласка, Росію», – сказав хлопець.

Як вже писав «Главком», перший україномовний тіктокер Данило Гайдамаха, з понад 100-тисячною аудиторією, 16 років спілкувався російською. А на українську перейшов за день.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Український блогер довів до сказу росіян на відео про політ над Кримом