facebook

Повідомили, коли українці спокійно зможуть літати до Європи

Повідомили, коли українці спокійно зможуть літати до Європи

Українці ймовірно швидше за все зможуть літати до Європи не раніше середини літа. Але для цього є умова.

Про це повідомив “Європейській правді” президент Литви Гітанас Науседа.

За словами глави Литви, кордони Європи повинні відкритися з літа, але пандемія може внести свої зміни. Нині країни ЄС переживають третю хвилю COVID-19.

“Неможливо передбачити, як буде розвиватися пандемія за два-три місяці. Як ви знаєте, обмеження на некритичні поїздки в ЄС з інших країн були накладені з очевидних причин. Зараз це – насамперед третя хвиля епідемії в ЄС”, – зазначив Науседа.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Обмеження влітку будуть залежати від багатьох факторів. Польоти українців будуть залежати від швидкості вакцинації в країні. Якщо мало людей будуть вакциновані – це може стати суттєвою перепоною для подорожей.

“Зараз всі держави поспішають проводити вакцинацію, і Литва, так само як і в цілому ЄС, має амбітну мету вакцинувати 70% дорослого населення до середини літа. Тоді кордон можуть відкритися, але це буде залежати також від вакцинації в інших державах, наприклад в Україні. І це в принципі може бути перешкодою”, – розповів президент Литви.

Зазначимо, що сьогодні Україна займає перше місце по розповсюдженню коронавірусу в Європі. Про це свідчать дані сайту Worldometers.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Повідомили, коли українці спокійно зможуть літати до Європи