facebook

Українцям пропонують продати сучасні копійки за тисячі гривень: які монети шукати (фото)

Українцям пропонують продати сучасні копійки за тисячі гривень: які монети шукати (фото)

Умовою є те, що вони повинні мати відмінні риси, наприклад, дефекти
Нумізмати готові купувати монети рідкісних номіналів за тисячі гривень. Також вони полюють за тими з них, які мають дефекти у карбуванні або вазі. У виданні “OBOZREVATEL” розповіли про найбільші угоди з продажу монет в Україні.

5 копійок 2007 року Особливістю такої монети є те, що вона має нестандартно легку вагу у 3,47 грама. Її готові продати в тисячі разів більше номіналу, а саме за 3000 гривень. Аукціон ще не завершився.

Монети 50 копійок 2014 і 2016 років Ці монети вирізняються матеріалом виготовлення. Вони були зроблені з 1(96)-1(96)к магнітної сталі, покритої нікелем. Їх продали на аукціоні за 3501 гривню.

1 гривня 2013 року Вартість цієї монети становила 2095 гривень через те, що на ній були зображені каштани з річного набору (тираж монет становив лише 5 тисяч примірників).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що нумізмати готові купувати за десятки, а часом і сотні тисяч гривень не тільки рідкісні монети, але й сучасні. Умовою є те, що вони повинні мати відмінні риси, наприклад, дефекти.

Раніше портал “Коментарі” писав, що деякі українські монети номіналом у 10-25 копійок готові купувати за кілька тисяч, а іноді й сотень тисяч гривень. Копійки шукають нумізмати, а на профільних аукціонах їх готові купити за цілий статок.

Повідомляється, що колекціонери полюють не лише за рідкісними та старовинними екземплярами монет, а й за сучасними копійками, які мають якісь дефекти. Наприклад, 10 копійок, датовані 2008 роком і які мають брак виробництва, оцінюються в 250 тисяч гривень. За даними джерела, саме такою є ціна монети із дефектом на торгах.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українцям пропонують продати сучасні копійки за тисячі гривень: які монети шукати (фото)