facebook

Українка зламала стереотипи і прославилася у TikTok сільськими роликами

Українка зламала стереотипи і прославилася у TikTok сільськими роликами

Українка Даша Євтух, яка проживає в селі Богодарівка на Полтавщині, стала зіркою інтернету завдяки своїй відкритості та щирості. Дівчина показує, як садить картоплю, доглядає за тваринами – кіньми та коровами, а також робить розбирання своїх сільських покупок.

За кожним кроком 23-річної Даші в мережі TikTok стежать понад 300 тисяч осіб, а деякі її ролики мають майже мільйон переглядів. Про це йдеться в сюжеті телеканалу СТБ (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

“Я боялася того, що мене можуть не прийняти оточуючі. Але потім я подумала, що буду робити те, що мені подобається”, – зазначила українка.

За освітою Даша – технологиня переробки продукції тваринництва, але все життя хотіла бути актрисою. Окрім домашнього господарства дівчина знімає те, що купила в сільському магазині. Зазвичай вона бере хліб, халву, цукерки, печиво.>

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Привіт. Розпаковка. Сьогодні вівторок, був хліб», – каже Даша Євтух у своєму відео у Tik-Tok, що набрало 950 тис. переглядів. Потім відеорозпаковки з сільського магазину стануть вірусними і перетворяться на рубрику.

Понад 4 мільйони уподобань, 219 тисяч підписників і мільйони переглядів. Усе це про сторінку дівчини з Полтавщини Даші Євтух у Tik-Tok. Вона живе у маленькому селі на Полтавщині, але її відео про розпаковки з місцевої крамниці та життя у селі стали вірусними і в інстаграмі, і в тіктоці, і в ютубі. ЗМІСТ спілкувався з Дашею Євтух про ідею блогу, швидку популярність та хейтерів.

Прокинутися популярною

Головне питання, яке найчастіше ставлять підписники у коментарях стосується того, чи це справжня Даша Євтух, або її образ. Щойно запитати дівчину про це, вона сміється:

«Ви ж бачите мене. Ми зараз з вами говоримо. Звісно, що це не образ. Я показую своє реальне життя. Люди в коментарях про це пишуть постійно і запитують як я вигадую теми. А я просто так живу. Розпаковки про хліб, бо я  це дійсно купую. Ось ще про хальву всі кажуть, всім подобається. Але це не жарти, а реальність. Мені багато писали, що це образ, але це їхня справа».
Даша показує, як садить картоплю

За освітою Даша – технологиня переробки продукції тваринництва

За Дашею стежать не тільки українці, а й місцеві жителі її невеликого села

Зазначається, що за Дашею стежать не тільки українці, а й місцеві жителі її невеликого села. За їхніми словами, найбільше їм подобаються розпакування продуктів.

На сьогоднішній день дівчину вже помітили рекламодавці і вона почала трохи заробляти на своєму блозі. Тепер у майбутньому Даша хоче придумати нові рубрики для соцмереж і знайти другу половинку.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українка зламала стереотипи і прославилася у TikTok сільськими роликами