facebook

Справжні герої: патрульні поліцейські врятували життя 2-річної дівчинки, яка ледь не потонула в басейні

“Зайчику, дихай”: врятували 2-річну дівчинку, яка ледь не потонула в басейні

Маленька дитина у Києві ледь не загинула, захлинувшись водою з басейну. Дівчинку врятували патрульні, які оперативно “відкачали” малу і шпиталізували у лікарню.

Сталося усе у подвір’ї на вулиці Привітній. Екіпаж патрульних отримав виклик від матері постраждалої дівчинки.
Як врятували дівчинку, що ледь не потонула
2-річна дівчинка впала у басейн: там її і знайшла мати. Побачивши непритомну дитину, жінка у розпачі подзвонила в екстрені служби та повідомила, що донька втопилася.

Коли двоє патрульних прибули на виклик, дівчинка вже лежала на траві, а мати надавала їй допомогу. Найголовніше – дитина була жива.

Патрульні негайно кинулися до неї, впевнилися у прохідності дихальних шляхів й у тому, що вона почала дихати. Далі поклали дитину у стабільне бокове положення та зігрівали рушниками.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На виклик прибув ще один екіпаж патрульних. Вони заспокоювали матір дівчинки та маленького брата, які були у шоці. Згодом приїхали медики, які ухвалили рішення: дитину потрібно негайно шпиталізувати.

Дівчинку у супроводі одного з екіпажів патрульних привезли до лікарні. З дитиною на ім’я Маргарита все гаразд. Патрульні побажали їй швидшого одужання.

Зверніть увагу! Рятувальники заявили, що лише за 1 день у воді померли 32 людини, з них 5 дітей. Загалом від початку липня 2021 року на водоймах потонули 124 українці. Цей показник вже перевищив тогорічну липневу статистику.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Справжні герої: патрульні поліцейські врятували життя 2-річної дівчинки, яка ледь не потонула в басейні