facebook

Збирають дані про педагогів, які відмовилися від вакцинації

Збирають дані про педагогів, які відмовилися від вакцинації

У Києві можуть заборонити співробітникам, які не пройшли вакцинацію, працювати в освітніх установах. Про це попередили керівників навчальних закладів.

Відповідний документ публікує “Страна”.

Згідно з листом від управління освіти Святошинської районної державної адміністрації, є ймовірність, що з 1 вересня на роботу не допустять тих, хто відмовився від вакцинації від Covid-19.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Співробітники, які не стали робити щеплення, повинні надати заяву на ім’я керівника установи й пояснити причини своєї відмови. Заяви будуть зберігатися у керівників. Якщо вакцинацію заборонив лікар за медичними показаннями, до заяви потрібно прикріпити довідку лікаря.

Керівники навчальних закладів повинні відправити в управління освіти списки педагогічних і технічних співробітників і інформацію про те, чи пройшли вони вакцинацію.

У Святошинській РДА підкреслюють, що вакцинуватися зараз можна препаратами CoronaVac і Moderna.

Замначальника управління освітою Святошинського району Києва Людмила Голованенко прокоментувала лист і заявила, що мова йде про збір даних про педагогів, які вакцинувалися. Вимог про обов’язкову вакцинацію поки немає. Однак бажано, щоб педагоги пройшли вакцинацію.

Вона зазначає, що йде збір даних про те, скільки педагогів вакциновано, скільки збирається пройти вакцинацію, скільки відмовляється. Це робиться для того, щоб оцінити ситуацію перед навчальним роком.

“Якщо не вакцинуються, зараз, відсторонення не буде. Це не передбачено жодним законом”, – підкреслює вона.

Голованенко також заявила, що у Києві вже вакцинували третину педагогів.

Раніше на Realist.online повідомлялося про те, що вакцинація від коронавірусу може стати для українців обов’язкової.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Збирають дані про педагогів, які відмовилися від вакцинації