facebook

Чоловіки ніколи не кидають таких жінок

«Знайди жінку, яка змусить тебе відчувати себе більш живим. Вона не зробить твоє життя ідеальним, але безумовно зробить його цікавішим. А потім люби її так, як тільки можеш »

Колись давно я чула фразу, що чоловіки не кидають своїх дружин заради більш спoкyсливих жінок. Вони кидають їх заради цікавіших. Так, це більш широке узагальнення. Звичайно, чоловіки кидають дружин і заради більш молодих і привабливих. Любов може покидати. Але найбільше їх залучають цікаві жінки. Заради таких вони навіть можуть кинути більш фізично прuвабливу.

Справа в тому, що чоловіки і жінки відображають якості один одного. Чоловіки люблять добиватися чогось, і їм подобаються жінки, які проваджені власними захопленнями і прuстрастями. Коли жінка живе так, як хоче – це надихає. Це цікаво для чоловіка. Йому цікаво полювати за жінкою по аромату її самооцінки.

А тепер конкретніше про те, що робить жінку цікавою в очах чоловіка

1. У неї є своя точка зору, і вона не боїться її висловлювати

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Часи, коли жінка повинна була залишати свою думку при собі, вже пройшли. Життя, родина і розмови не повинні обертатися тільки навколо чоловіки. І будь-який чоловік жaдає почути думку жінки. Жіночий розум – це пpивабливо, не бійтеся його показати.

2. Вона знає собі ціну

Ви важко працювали над собою, так що не бійтеся показати свою силу. Ні, відносини з чоловіком – це не змагання, не потрібно викаблучуватися. Але потрібно бути впевненою. Впевненість не кричить про себе: ваша унікальна особистість і досягнення будуть говорити самі за себе, вони стануть видні по тому, як ви себе подаєте, як ви спілкуєтеся з чоловіком. А чоловіки люблять жінок, які говорять від щирого серця і слухають всім серцем. Вони не люблять змагатися з нею.

3. У неї є свої інтереси

Чоловікам подобаються жінки, у яких є своя життєва позиція. І це дуже глибокий рівень довіри і визнання вас як особистості – коли він дає вам можливість реалізовуватися в житті і робити те, що вам подобається. При цьому його інтерес і цікавість до вас будуть тільки зростати.

4. Вона вміє приймати і робити компліменти

Чоловіки люблять робити компліменти, і у відповідь вони очікують радісну посмішку. Але коли ти даруєш подарунок, а від нього відмовляються – це неприємно. Тому, якщо ви зацікавлені в ваших стосунках, не бійтеся прийняти комплімент. Визнайте свої достоїнства і не соромтеся їх показувати. А ще пам’ятайте, що чоловікам теж потрібно чути компліменти. Говоріть йому, за що ви його цінуєте і як він робить ваш світ кращим.

5. Вона стежить за собою

У всіх сенсах, і тоді з’являється баланс. Скільки б ми не говорили, що зовнішність не головне – вона важлива. І навіть якщо природа не нагородила вас ідеальними рисами і пропорціями, ви завжди можете виглядати чисто, доглянуто, стильно і приємно. Жінка важлива і цікава чоловікові повністю – від зовнішніх до внутрішніх аспектів, щоб розбурхувати не тільки його тiло, а й розум, і душу.

Ви будете залишатися цікавою для чоловіка, якщо будете залишатися цікавою для себе.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чоловіки ніколи не кидають таких жінок