facebook

Щеплення від COVID не отримали три чверті українців: що їх чекає з 21 жовтня

Щеплення від COVID не отримали три чверті українців: що їх чекає з 21 жовтня

В Україні курс повної вакцинації від COVID-19 пройшли тільки близько 20% дорослого населення. Решту – хто не встигне зробити щеплення – в “червоній” зоні чекають жорсткі обмеження вже з 21 жовтня.

Найбільше вакцинованих у центральній частині країни, повідомив під час онлайн-брифінгу керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганіченко, передає УНІАН.

Він зазначив, що у Києві двома дозами зробили щеплення 39% жителів – це найбільший показник.

“Кожен четвертий дорослий в Україні вакцинований принаймні однієї дозою. Це непоганий проміжний показник для України. Тобто вже чверть. Кожен п’ятий дорослий в Україні вже отримав повний курс вакцинації. Це непоганий проміжний етап, але нам потрібно рухатися далі і збільшувати рівень свого захисту. Кожна вакцина, яка зараз є в Україні, – ефективна, безпечна і схвалена ВООЗ. Ризик госпіталізації і смертності зменшується більш ніж у 10 разів при вакцинації “, – підкреслив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Обмеження у транспорті будуть для тих, хто не прищепився

Як відомо, з 21 жовтня почнуть діяти нові правила пасажирських перевезень. Щоб їздити по регіонах у жовтій зоні потрібно буде мати документ про повну вакцинацію або документ про отримання однієї вакцини. Підійде також і негативний ПЛР-тест або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, діючий 72 години.

У червоній зоні потрібно буде надати документ про проходження повного курсу вакцинації або вищевказані тести.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Щеплення від COVID не отримали три чверті українців: що їх чекає з 21 жовтня