facebook

Незалежно від статусу вакцинації необхідно перебувати в ізоляції протягом 10 днів

Незалежно від статусу вакцинації необхідно перебувати в ізоляції протягом 10 днів

Судячи з усього, штам коронавірусу “омікрон” поширюється дуже швидко і здатен передаватися між людьми, які отримали два щеплення від COVID-19. Про це 27 листопада заявив прем’єрміністр Великобританії Борис Джонсон.

За його словами, новий штам відрізняється від попередніх своєю конфігурацією і згодом знижує імунітет, отриманий після вакцинації, передає The Guardian.

Тому всім, хто близько контактував із зараженими штамом “омікрон”, необхідно перебувати в ізоляції протягом 10 днів, незалежно від їхнього статусу вакцинації, додав чиновник.

Джонсон також повідомив, що міністр охорони здоров’я Британії Саджид Джавід просить вчених розглянути можливість ревакцинації більшої кількості людей та скорочення часового інтервалу між першою та другою дозами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Прем’єр Британії запевнив, що в магазинах та закритих приміщеннях буде посилено вимоги до носіння масок. За його словами, такі заходи мають тимчасовий та профілактичний характер і через три тижні будуть переглянуті.

При цьому він визнав, що ефективність вакцин проти нового варіанту коронавірусу не встановлено, хоча є “всі підстави вважати, що вони забезпечать хоча б певний ступінь захисту”.

За даними британських учених, штам “омікрон” є найнебезпечнішим з усіх відомих, оскільки вакцини можуть бути менш ефективними проти нього.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Незалежно від статусу вакцинації необхідно перебувати в ізоляції протягом 10 днів