facebook

Анна Седокова показала чималий вaгiтний живoтик (фото)

Анна Седокова виховує трьох діток, наймолодший з яких – син Гектор, народився всього у квітні минулого року, тож може спокійно називати себе багатодітною матусею та приймати вітання у День матері.

З нагоди свята зірка поділилася старим фото, на якому позує з чималим животиком.

 

“Бути мамою – це найбільше щастя, і, повірте мені, вся ця метушня і дрібні сварки, не варті ні секунди образи. Ви не уявляєте, як щасливі, що можете обійняти свою дитину, що можете побурчати на малюка за те, що знову забруднив штани або не вивчив урок. За те, що зіпсувала всю косметику і новий дорогущий хайлайтер.

Ви не уявляєте, як ви благословенні, що можете слухати, як сестри іноді лаються, а старша в нестямі від гніву, що молодша зіпсувала всі ручки. Ви не уявляєте, як щасливі, що вас сьогодні поцілували в щоку. Не сваріться”, – написала Анна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Быть мамой – это самое большое счастье и поверьте мне, вся эта суета и мелкие ссоры, не стоят ни секунды обиды. Вы не представляете, как счастливы, что можете обнять своего ребёнка, что можете побурчать на него за то, что опять испачкал штаны или не выучил урок. За то, что испортила всю косметику и новый дорогущий хайлайтер. Вы не представляете, как вы благословлены, что можете слушать, как сестры иногда ругаются, а старшая вне себя от гнева, что младшая испортила все ручки Вы не представляете, как счастливы , что вас сегодня поцеловали в щеку . Не ругайтесь. #happymothersday #сднемМамы ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Анна Седокова показала чималий вaгiтний живoтик (фото)