facebook

Голубовська сказала, по кому Омікрон вдарить насамперед

Голубовська сказала, по кому Омікрон вдарить насамперед

Новий штам Омікрон, вже зафіксований на території України, заразніший за варіант Дельта, який вражав молоде покоління людей, включаючи підлітків і навіть новонароджених. Проте, як і раніше, в першу чергу до захворювання схильні групи ризику – українці у віці 65+.

Про це розповіла відома лікарка-інфекціоніст Ольга Голубовська у студії телеканалу “Україна 24”. Показники заразності Омікрона такі високі, що у деяких країнах, де він вже проявився достатньою мірою, динаміка кривої вертикальна.

“Але на сьогодні, якщо ми проаналізуємо пандемію з початку її розвитку, можна помітити, що кожен наступний варіант збільшує свою заразність, при цьому компенсаторно поступається своєю агресивністю. Тому ми можемо констатувати, що Омікрон викликає легкі, неважкі форми захворювання”, – вказала Голубовська, додавши, що передчасно сподіватися на оптимістичні прогнози не варто.

Також інфекціоністка наголосила, що будь-яка мутація та форма COVID-19 продовжить “вдаряти” по вже відомим групам ризику. Тому фахівці не дають жодних нових рекомендацій, як захиститись від хвороби, окрім системної вакцинації.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Голубовська сказала, по кому Омікрон вдарить насамперед